Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How much notice do you have to give? <a href=" http://icnc.co.nz/is-50mg-of-phenergan-safe.pdf ">phenergan codeine dosage adults</a> During his eight years as president, Mahmoud Ahmadinejad formulated a new model of Shiism. It was a powerful blend of radical Messianic Shiite thought and Persian nationalism, which was against the Ayatollah Khomeini’s teachings. <a href=" http://www.opusdesign.nl/effexor-450-mg-daily.pdf#renting ">does effexor xr cause weight gain</a> Fitch Solutions case studies build on data from its CDS Pricing Service and proprietary quantitative models, including CDS Implied Ratings. These credit risk indicators are designed to provide more real-time, market-based views of creditworthiness. As such, they can and often do reflect more short term market views on factors such as currencies, seasonal market effects and short-term technical influences. This is in contrast to Fitch Ratings' Issuer Default Ratings (IDRs), which are based on forward-looking fundamental credit analysis over an extended period of time. <a href=" http://www.czwg.com/abilify-patent-expiration-date-europe-bhl.pdf ">aripiprazole cost walmart wwe</a> Committee Chairman Fred Upton told Reuters the session wouldfocus on whether the contractors who built the site warned theU.S. Department of Health and Human Services (HHS) abouttroubles ahead of the launch, and whether HHS made sufficientinquiries on how the work was progressing. <a href=" http://www.tib.com.sg/names-of-addictive-prescription-drugs#acting ">good price pharmacy westcourt</a> Bird said he hasn’t spoken with Kidd about his new coaching opportunity, although they exchanged passing words on Sunday. It might be wise for Bird to withhold advice, anyway, considering the Pacers and Nets are competing for a top spot in the Eastern Conference. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/where-t-buy-zyban-nline.pptx ">buy zyban nline n prescriptin india</a> A Yemeni official said the information in the statement were not correct. "The command and control room in Mukalla was equipped and tasked to counter piracy in addition to monitoring and securing shipping routes in the Arabian Sea," the official, who declined to use his name because he was not authorized to speak to the media, told Reuters.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How many more years do you have to go? <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/metoprolol-tartrate-purchase.pdf#mast ">metoprolol tartrate purchase</a> "Team New Zealand had a lot more time in the water given the Oracle crash, so Oracle had been on the back foot to some extent, so they'd had to play catch up and they got to the point where they managed to get more out of the boat than we did at the end," he said. <a href=" http://www.patiomaster.co.uk/cost-of-olanzapine.pdf#treasures ">zyprexa bipolar depression</a> LONDON, July 29 (Reuters) - Brent crude oil steadied above$107 a barrel on Monday as a weaker dollar and fears over supplydisruptions balanced concerns about global growth and theprospects for oil demand. <a href=" http://www.gcva.com/buy-tamoxifen-no-prescription.pdf ">can you buy nolvadex uk</a> The driver, Francisco Jose Garzon de Amo, 52, has allegedly admitted to driving the train at a speed of 190km per hour (118mph) as it entered a bend on a section of track where the speed limit set at 80km per hour (50mph). <a href=" http://www.anspc.it/index.php/provestra-benefits.pdf ">provestra benefits</a> LONDON, Oct 24 (Reuters) - European shares recovered poiseon Thursday, climbing back towards five-year highs thanks to aclutch of strong corporate results and encouraging manufacturingdata from top metals consumer China. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?pristiq-nicotine-290 ">methotrexate 2.5 mg dosage hcg</a> With the death toll estimated between 500 and 1,300, what would be the world's most lethal chemical weapons attack since the 1980s prompted an emergency meeting of the U.N. Security Council in New York.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).