Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I need to charge up my phone <a href=" http://uff-fau.org/ambislim-ingredients.pdf#shallow ">where to buy ambislim</a> Real-time U.S. stock quotes reflect trades reported through Nasdaq only; comprehensive U.S. stock quotes reflect trading in all markets and are delayed at least 15 minutes. All quote volume is comprehensive and reflects trading in all markets, delayed at least 15 minutes. International stock quotes are delayed as per exchange requirements. <a href=" http://lafrusleria.com/es/revatio-rems#margaret ">revatio a cosa serve</a> * S&P 500 futures rose 6 points and were above fairvalue, a formula that evaluates pricing by taking into accountinterest rates, dividends and time to expiration on thecontract. Dow Jones industrial average futures added 38points and Nasdaq 100 futures rose 12 points. <a href=" http://www.acercas.com/?generic-propecia-for-sale.pdf ">buy cheap propecia uk</a> President Kagame is not alone in questioning multi-party democracy in the African context. Indeed, US historian William Blum in a recent book describes democracy as a Western imposition on Africa - "America&#039;s deadliest export" and foreign policy tool. <a href=" http://www.valentineavoh.com/swag-pills-amazon.pdf#judge ">swag pills directions</a> However, New Delhi has struggled to implement measures toattract foreign corporate investment, and with elections due byMay, Prime Minister Manmohan Singh's weak coalition governmenthas limited room for pushing through further reforms. <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-efficacy-assessment.pptx ">how much does isotretinoin cost without insurance hwz</a> The jump in activity has underpinned a more than 60 percentrise in Countrywide shares since its stock market launch inMarch and a financial source said the launch of a flotation ofrival Foxtons was now being planned for as early as August 27.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

A company car <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/cheap-tetracycline-no-prescription.pptx ">tetracycline 250mg capsules uses</a> &#8220;In 1978 I was invited as a young painter to paint a mural, a fresco. And when I&#8217;d finished I still had some time left and so I went to the printing workshop. There I found engravers and they were the big names in the world of engraving. I picked up an engraving plate, a really small one and just started. And that&#8217;s how it all began. At that time Assilah had almost no electricity for lighting, there was no running water. But there were wells, and so after we&#8217;d finished our work and to rinse out our engraving plates we had to draw water from the well which meant we had exercise as well as art.&#8221; <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/how-much-does-diflucan-cost-in-canada.pdf#bin ">diflucan 400 mg pret</a> So let's leave that stuff to Android fans. Instead, let's talk about what Apple can do to make the next iPhone and iOS 7 even better, using the design framework and ecosystem the company already has in place: <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-cost-comparison-bmw.pptx ">cost of actos 45 mg sobril</a> Cash is not an investment I love; in fact, it is lousy, for reasons I will shortly explain. What cash is, however, is an option on future opportunities; powder to be used when prices are more attractive later. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-corega-denture-adhesive.pdf#installing ">buy coregravel</a> "Research shows that 85% of payday customers have no trouble paying back their loans, so the council&#039;s belief that the loans are detrimental to those that take them is misplaced and not based on evidence. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-once-cheapest-diabetes.pdf ">terbinafine price australia twitter</a> So let's do that math. U.S. GHG emissions are about 17 percent of global emissions. If we apply the widely accepted MAGICC climate model developed at the National Center for Atmospheric Research, and if we assume the international Intergovernmental Panel on Climate Change midrange emissions path, an immediate cut in U.S. emissions by half would yield a reduction in global temperatures of 0.1 degrees Celsius 100 years from now.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).