Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Insufficient funds <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/solian-mg.pdf#nineteen ">solianna name meaning</a> In a stand-alone restructuring, equity would likely go tocurrent creditors, which usually leads to new management. Andthere is no guarantee Horton would get his severance package,which would have to be renegotiated if the merger failed. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/generic-for-coreg-cr.pdf ">coreg cr discount card</a> Although the exact reasons why drinking moderate amounts of alcohol may have beneficial effects on the brain are unclear, Martinez-Gonzalez said a compound found in grapes may help protect parts of the brain from inflammatory processes involved in depression.  <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-mg-doses-alcohol.pdf ">escitalopram 5 mg tablet side effects gw2</a> Bale, who joined Spurs in a £10m deal from Southampton in 2007, was named as the player of the year by both the Professional Footballers&#039; Association and Football Writers last season after scoring 26 goals for the White Hart Lane side. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-generic-date-function.pptx#corner ">low cost actos clinic near me</a> "What's happening is that the aluminum we are purchasing isbeing held up in warehouses controlled and owned by U.S. bankholding companies," he will say, according to advance testimony.He says the rules that have caused the queues and inflatedpremiums cost companies $3 billion last year. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/deer-antler-spray-2014.pdf#land ">deer antler spray buy uk</a> With the second phase of the Help to Buy scheme underway - offering mortgages to borrowers with as little as a 5pc deposit - lenders are likely to start coming out with competitive rates on high LTV products within the coming weeks. Although the Post Office doesn't offer 95pc LTV mortgages, its 90pc LTV five year fix is competitive. Many of those who apply for Help to Buy are likely to be 10pc deposit borrowers although no lenders have said the rates they would offer on this tier.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to transfer some money to this account <a href=" http://sabrinacarpenter.com/can-nolvadex-be-used-as-a-pct.pptx#snigger ">medicine nolvadex d</a> The amazing partnership between this super model and the super luggage brand started in 2010, and has been quite the success, selling out fast every season. If this bag is anything to go by, we can&#39;t wait to see the rest of the collection. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/magic-mouthwash-recipe-tetracycline.pdf ">buy cheap tetracycline online</a> Shares in Trinity Mirror, which plunged to a four-month lowof 81.5 pence in March following the arrests of individualjournalists before gradually recovering, were down 2.5 percentat 125.4 pence by 1105 GMT. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/wari-procomil.pdf ">procomil pakistan</a> Confirming the engagement on August 17, Paulina, 24, posted a romantic picture of her and Dustin, 29, kissing with a huge engagement rock on her ring finger. &#8220;Never Been Happier,&#8221; Paulina captioned the picture. <a href=" http://www.mollenkramer.nl/actos-online-with-mastercard-gift-cards-canada.pptx#pond ">actos tablets 30mg percocet</a> The Polk County Sheriff's Department released a brief statement summarizing preliminary findings from an autopsy on 2-year-old Isaiah Theis. The examination showed the boy was normally developed and well-nourished. It revealed no sign of any diseases, traumatic injuries or broken bones. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/roche-roaccutane-uk.pdf#eagerly ">accutane best moisturiser uk </a> Also on Friday, Wells Fargo & Co, the largest U.S. mortgage lender, reported a 13 percent rise in third-quarter profit but saw a sharp drop in mortgage banking income as a boom in refinancings began to fade.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).