Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://www.ext.fi/buy-neurontin-overnight.pdf#round ">buy gabapentin 600 mg online</a> Zeman, who won the country's first direct presidential election in January, said he would keep Rusnok in charge for at least several weeks. Rusnok said he would resign but will stay in a caretaker capacity until a new cabinet is formed or an election is held. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/tretinoin-gel-01-buy-uk.pdf ">where to buy tretinoin</a> It adds that there is a Koranic reference to the medicinal properties of the liquid produced by bees, and that Charlemagne (742-814), the first Holy Roman Emperor, is said to have been treated with bee stings. <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-50-mg-tablets-xiaomi.html ">zoloft 20 mg kullananlar</a> At present its Addis Ababa-based factories and tannery to the south of the city employ about 1,200 locals, a number expected to grow to about 5,000 within five years. A fourth factory has already been built, and is waiting to be occupied. <a href=" http://www.hlmaja.ee/?diflucan-cost-walgreens.pdf#el ">diflucan online buy</a> Silent Circle, co-founded by the PGP cryptography inventor Phil Zimmermann, will continue to offer secure texting and secure phone calls, but email is harder to keep truly private, Mr Callas wrote. <a href=" http://awsg.org.au/flonase-nasal-spray-generic.pdf ">generic name for flonase nasal spray</a> He also singled out Brendan McDonough, the only crew member to survive because he was serving as a lookout. McDonough warned the crew that the winds had changed and he was moving his position to save his own life.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

An estate agents <a href=" http://ifla.org.uk/buy-elavil-uk.pdf#pal ">buy elavil online uk</a> But it happened twice, Thursday night and Friday morning. In both cases, the agency says equipment known as a plate came into contact with the third rail. It was at a different spot each time, but the effect was the same: power was knocked out on the A, B, C and D lines from Columbus Circle to 125th Street. It also knocked out the subway signals. <a href=" http://bpgcgolf.com/pediatric-suppository-dulcolax.pdf#used ">dulcolax perles</a> BRUSSELS—The European Commission has authorised under the EU Merger Regulation the proposed acquisition of the Swedish dialysis equipment manufacturer Gambro by U.S. rival health care company Baxter. The clearance is conditional upon the divestment of Baxter's continuous renal replacement therapy (CRRT) business which serves patients suffering from acute kidney failure. The Commission had concerns that the transaction as originally notified would have reduced effective competition on this market. The commitments submitted by Baxter adequately address these concerns. <a href=" http://powerbible.com/where-can-i-buy-acyclovir-in-uk.pdf#blockade ">acyclovir buy no prescription</a> King said the Saudi airforce could order a further 48 to 72planes. The company has continued to develop its Saudi businessas the talks went on and in June signed a 1.8 billion poundcontract for follow-on support for the Salam programme. <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/order-celecoxib.pdf ">order celecoxib online</a> At the plate the Yankee captain walked, lined out and grounded out against ex-major leaguer Raul Valdez, a lefty whose fastball topped out at 85 mph. But the question isn’t so much if Jeter will hit again for the Yankees as whether he can play short at age 39, coming back from a broken ankle that he rebroke during spring training. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/buy-priligy-pills.pptx ">prix du priligy 30 mg</a> "We couldn't fund this lifesaving equipment or research in Gloucestershire if it wasn't for the local community and we hope that they feel proud of the difference they are making and inspired to keep visiting BHF Shops."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).