Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm not interested in football <a href=" http://feeny.nl/buy-buspirone-in-canada.pptx ">buy buspirone (buspar)</a> Another new feature would be the addition of 10 new Instant Answers. At a glance, Bing for mobile would bring search results that show important information on weather, stocks, traffic, exchange rates, flight status, word translations, and definitions. <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/buy-cheap-thorazine.pdf ">order thorazine</a> Sudan's state airport operator has just won a $700 million loan from China's state-run Export Import Bank EXIMC.UL to build a new airport in Khartoum - one of the largest industrial projects in the country in recent years. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/isotretinoin-younger-skin-cancer.pdf ">isotretinoin yeast infection lips</a> Kommersant cited a presentation prepared for a board ofdirectors meeting in August as its source. It said profits wouldbe hit by a high outflow of telephone subscribers and delays inlaunching its third-generation network. <a href=" http://www.world-television.com/where-to-buy-permethrin-spray-in-canada.pdf#luxury ">buy permethrin 5 dermal cream </a> From Aug. 1, any bank in the European Union that needs helpfrom the state will first have to present a detailedrestructuring plan that ensures its viability before any aid canbe disbursed. Currently, aid comes before a restructuring plan. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/betamethasone-buy.pdf#mortal ">buy betnovate cream 100g</a> "That's unusual. They never stay silent when they feel under attack. It looks like someone screwed up," said Mora, who is now the head of the Latin American and Caribbean Center at Florida International University.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I make an appointment to see ? <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/coupon-for-nexium-from-astrazeneca.pdf ">cat costa nexium de 20 mg</a> In those days, it was a pass-fail FDNY test that required candidates to scale an 8-foot wall. “My brother couldn’t get over the wall,” Ruane says. “I did. I took the job at 22 not knowing what to expect. I was trained in 26 Truck in Harlem by a legend named Capt. John O’Regan ,who taught us how to fight fires with team effort.” <a href=" http://www.adstone.pl/order-olanzapine.pdf ">olanzapine eating disorders </a> India's demand for electronics products is forecast to risenearly 10 times during this decade to reach $400 billion by2020, causing policy makers to worry that electronics imports,with no major local manufacturing, could exceed those of oil. <a href=" http://www.myh.org.uk/accutane-20mg-duration.pdf#collision ">accutane 20mg diary</a> "I think it's a good thing that we're continuing talks with the conservatives because it's opening awareness for the other sides' views," Sylvia Loehrmann, a Greens leader and deputy state premier in North Rhine-Westphalia, told die Welt daily. <a href=" http://webtelmedia.se/buy-nexium-online-uk.pptx ">order esomeprazole online</a> &ldquo;Dress cute wherever you go, life is too short to blend in.&rdquo; The words of fashion doyenne Paris Hilton. Yes, I know, perhaps the most tenuous of sources for business advice. But this savvy socialite might well have captured the challenge facing British business more succinctly than the most adroit of Mansion House speeches. <a href=" http://www.bascperu.org/nolvadex-during-cycle-for-acne.pdf ">generic nolvadex pink pills</a> I went on my honeymoon to Kauai, the least developed of the Hawaiian islands, and snorkelling there was magical. It was like being in an aquarium &ndash; bright yellow, blue and pink fish, and the clearest water I&rsquo;ve seen. I used to swim a long way out as a child but I&rsquo;m more cautious now because I&rsquo;m nervous about things biting my legs, but I also love body-surfing, so the combination of big waves, sandy beach and beautiful fish was great.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).