Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I borrow your phone, please? <a href=" http://www.bartoszkolata.com/desvenlafaxine-drug-interactions.pdf ">pristiq 3 weeks</a> Are you out of your mind? You&rsquo;re 45. Look across the pub &ndash; see that guy with his arm in a sling? The dude with his leg in plaster? They&rsquo;re middle-aged clowns who did that playing football. Take up golf. Or tennis. Act your bloody age. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/atorvastatin-discount-card.pdf ">atorvastatin regular dose simvastatin</a> Acapulco was still battling to contain the violence when in September it was hit hard by the worst storm damage ever in Mexico. The rains swamped the city's airport, stranding thousands of tourists who are crucial to the health of the local economy. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/cheap-diflucan-no-prescription.pdf ">buy diflucan over counter</a> “My dad worked nights, and I was aware of how much he was doing for us. My mom was a Tupperware lady and also worked at the school,” she tells W. “ I always felt that I couldn’t let them down. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/forta-for-men.pdf#prophet ">purchase forta for men</a> "The move towards one clear and simple system led by the gaining provider will result in a switching process that works in consumers&#039; best interests. We will now be working on further measures to improve consumers&#039; experience of switching ," said Claudio Pollack, Ofcom&#039;s consumer group director. <a href=" http://www.abacoeduca.com/norvasc-25-mg.pdf ">cost of norvasc</a> In court papers filed in U.S. Bankruptcy Court in Manhattan,American's bankrupt parent, AMR Corp, said failing toapprove the restructuring would add "a destabilizing factor" toits proposal to merge with US Airways Group and pay backcreditors.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I make an appointment to see ? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/fluoxetine-buy-online-uk.pdf ">buying fluoxetine online uk</a> The government will stand down after presenting the budgeton October 14. The opposition Conservative Party, the big winnerin last week's election, is in talks with possible coalitionpartners on forming a government to take over next month. <a href=" http://instadashapp.com/buy-topiramate-australia.pdf#income ">buy generic topamax</a> Owners of tablets spend about a quarter of their screen time on communication activities such as email and visiting social media sites, 15% creating content such as videos or blogs, and 9% finding  information. Gartner’s survey was conducted in July 2013 and questioned 726 tablet owners in the U.S., U.K.. and Australia. <a href=" http://keaneynevin.ie/?rogaine-results-3-months.pptx ">rogaine (regaine) women's minoxidil</a> Weeden, who is 5-13 as a starter for the long-floundering franchise, attempted an ugly backhand flip to fullback Chris Ogbonnaya that was picked off by Detroit linebacker DeAndre Levy late in the game with the Browns down by seven. The Browns coughed up a 17-7 halftime lead, lost 31-17 and are now back at .500 (3-3). <a href=" http://hermandaddeldulcenombre.org/buy-naprosyn-online-uk-store.pptx#sleeve ">naprosyn sr 1000 ingredients ideas</a> Honestly all around this does not look good for Intel. They really needed to be that much better than ARM due to be ARM&#39;s entrenchment in the market. The fact also remains Intel unlike ARM (through IP only) has never shown itself able to survive on lower margin higher volume production that characterizes the direction the market is going. Price per unit is going to be a real consideration going forward. Considering how lean ARM production is done Intel will almost assuredly have to sell at a loss for quite some time to get traction in the market. Time will tell and Intel does have quite the war chest, R&D capability and is a generation ahead of everyone else consistently in fab technology but I see some problems for them for at least the next 5 years. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/citalopram-10mg-buy-uk.pdf#childhood ">citalopram uk buy</a> Kennedy, 55, doesn't have any obvious ties to Japan, a key ally in dealing with North Korea's nuclear ambitions. She would replace John Roos, a wealthy former Silicon Valley lawyer and top Obama campaign fundraiser.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).