Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Where's the postbox? <a href=" http://www.glencar.ie/doxycycline-hyclate-100mg-ocular-rosacea.pdf ">how to get rid of doxycycline rash</a> In rare comments about the government's fiscal stance,Tombini said an expected freeze in budgeted spending will beadded to the bank's calculations to make its own decisions,daily Estado de Sao Paulo quoted him as saying. <a href=" http://stravemarketing.com/buy-cheap-cyproheptadine.pdf ">buy periactin online cheap</a> "He is a great driver, we have similar styles and similar feels with the car, and he plays a really good cheerleader," she said. "I think the team has done a really good job of keeping their cool and being up for any of the challenges. I never felt like the team has been disrupted by other drivers coming into the 14 car, so I feel like they are all doing a really good job. That comes with putting good people in. <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheap-lipitor-10-mg.pptx ">cheap lipitor 10 mg</a> "Most people in this country will simply say, how can it be when you have 23.8 per cent youth unemployment in an area, that it's necessary to bring in 300 or 500 workers from elsewhere, even for temporary work." <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/600-mg-seroquel-daily-effects.pptx ">seroquel xr 150 mg weight gain episode</a> But we're not stopping with what has shown some success to date. Even our most successful models are inadequate to address changing needs, whether for potable water and clean energy to support a fast growing population, or for the communications and transportation infrastructure required to enable more global prosperity. <a href=" http://www.bellavistaar.gov/can-i-buy-permethrin-over-the-counter-uk.pdf ">where can i buy permethrin 5 dermal cream</a> As my co-authors and I wrote in our 2001 book, “Germs,” the Soviet Union produced and stockpiled mind-boggling quantities of pathogens that cause plague, smallpox and anthrax; it also studied some 80 other pathogens and prepared a dozen more for war in military-run programs whose annual budget approached $1 billion.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Will I get travelling expenses? <a href=" http://www.disneyconcerts.com/poxet-dapoxetine-tablet.pptx#awake ">priligy dapoxetine india </a> When it comes to farther-flung rivers, Asia, and specifically the Irrawaddy (Ayeyarwady) in Burma (Myanmar), is most in demand, with capacity at full stretch and cruises there almost sold out until 2014. Go west and you&rsquo;ll find the Upper Amazon inching its way onto the cruising map, while closer to home the Garonne in France is the newest &ldquo;wine waterway&rdquo; to embrace river vessels. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/clindamycin-for-bv-during-pregnancy.pptx ">clindamycin for bv dosage</a> The investigators had previously said gunmen from more than 10 countries, including Afghanistan and Russia's Chechnya region, as well as al Qaeda-linked al Nusra forces, were backing Syria's mostly Sunni Muslim rebels. <a href=" http://ifla.org.uk/buy-omeprazole-over-the-counter-uk.pdf ">omeprazole suspension cost uk</a> There are light and dark layers within the column, each layer corresponding to six months of the whale's life, Usenko says. Historically the rings have been used to estimate the age of the whale, he says, "very similar to counting tree rings." <a href=" https://www.gebman.com/index.php/buy-metronidazole-400mg.pdf#profession ">metronidazole tablets 400 mg buy online</a> “The film you put out there is your walking, talking, breathing resume,” Dunbar says. “So what people see on tape is who you are, whether you play bad or you play well. Whatever you put on tape, that’s your signature. No matter what you think, what we see on tape is how people will perceive you to be. The work you do tells people who you are.” <a href=" http://dsg.cz/bactrim-suspension-dosing-for-uti.pdf ">bactrim ds cost</a> Binz's time at the Colorado commission was marked by battleswith Republican state legislators and mining interests when thecommission encouraged the state's largest utility, Xcel,to switch to natural gas from coal to power its plants. At leastthree coal-fired plants have closed in the state since 2009.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).