Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Have you got any qualifications? <a href=" http://unpluggedexpo.com/mefenamic-acid-dolfenal-500mg-tablet.pdf#concentrate ">dolfenal for toothache</a> KLG: Flats, D r. Scholl’s flats. Trendy and black patent leather, and I’m freshly pedicured, thank you. I’ve had two major surgeries on my feet. I’m not wearing heels unless I have to, thank you very much. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/femore-lubrikant-jel.pdf ">femore medikal jel yorumlar</a> Hezbollah operatives in civilian clothes, some of them carrying Kalashnikov rifles, cordoned off the site of the explosion with yellow ribbons. They and Lebanese security officials barred journalists from approaching the site itself. <a href=" http://awsg.org.au/etoricoxib-arcoxia-uses.pdf ">arcoxia 30 mg etoricoxib</a> While the VIX is still low by historical standards and compared to what it was in 2011 during another debt ceilingdebate, it appears likely to drift higher from here, accordingto Randy Frederick, managing director of active trading andderivatives for Charles Schwab in Austin, Texas. <a href=" http://predicare.se/shaklee-cinch-protein-shake.pdf ">kelebihan shaklee esp soy protein isolate powder</a> But if — and it's still a big if — the international community can be assured that Bashar al-Assad's government no longer has chemical weapons at its disposal, Obama said the offer could potentially prove "a significant breakthrough." <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-to-buy-betnovate-cream-in-singapore.pdf ">betnovate online purchase</a> The petition says the boy was suspended from school this year due to "aggressive behavior." He also reportedly has a history of going where he pleases and spending the night at friends' homes without permission.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?how-fast-does-vitalikor-work.pdf#egg ">truth about vitalikor</a> * Ontario's opposition parties proposed different strategieson Tuesday to get to the bottom of what they say was an attemptby former premier Dalton McGuinty's office to pressure theSpeaker of the legislature to change a ruling against thegovernment. Newly released emails show senior Liberals inMcGuinty's office tried to get Speaker Dave Levac to change hispreliminary finding that then-energy minister Chris Bentley wasin contempt for not releasing all documents on two cancelled gasplants. () <a href=" http://www.omegaplast.hu/aldactone-50-mg-equivalent.pptx ">buy spironolactone cream uk average</a> Last month, Mr Grayling told the two firms that an independent "forensic audit" - a search for possible illegality - should be conducted which among other things would need to examine email trails between bosses. <a href=" http://shakingbox.com/20-mg-accutane-daily-number.pptx ">accutane cost 2012 yds</a> For instance, combining Amor's airport operations business,which is in use at more than 75 airports worldwide, withLockheed air traffic solutions business would create a largerand more effective business, said Lockheed spokeswoman JenniferAllen. <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/what-is-atorvastatin-80-mg.pdf ">buy atorvastatin canada</a> Rather than conform to using the cleaner burning fuel, Miami-based Carnival has instead pledged to invest $180 million in the installation of pollution control equipment on 32 coast-cruising vessels within the next three years. The equipment employs what Carnival calls advanced &ldquo;scrubber technology&rdquo; to remove sulfur, black carbon, and particulate matter from the ships&rsquo; exhaust gas. It is expected that the exhaust treated with this equipment will not only meet EPA standards but exceed them. <a href=" http://www.icspot.com/?how-many-mg-of-prednisone-for-poison-ivy.pdf ">is 20 mg prednisone a high dose</a> This is a type of cookie which is collected by Adobe Flash media player (it is also called a Local Shared Object) - a piece of software you may already have on your electronic device to help you watch online videos and listen to podcasts.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).