Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Sorry, you must have the wrong number <a href=" http://www.future-es.com/lexapro-news-article.pdf#sly ">10 or 20 mg of lexapro</a> I live right next to Victoria Park in east London. It&rsquo;s a fabulous park, the second biggest in London and worth visiting for the wonderful café, Pavilion, alone. There is a lake, brilliant playgrounds and beautiful trees, but at the moment the main attraction for me, and indeed my son Sam, who is now three, are the huge cherry trees which this year are more heavily laden with their small, slightly sour but absolutely delicious fruit than ever before. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/bimatoprost-ophthalmic-solution-003-buy-india.pptx#footprints ">buy cheap bimatoprost</a> European Commission competition chief Joaquin Almunia said: "The interchange fees paid by retailers end up on consumers&#039; bills. Not only are consumers generally unaware of this, they are even encouraged through reward systems to use the cards that provide their banks with the highest revenues." <a href=" http://www.ssvoverath.de/buy-xenical-120mg-online.pptx#forget ">buy cheap xenical no prescription</a> However, please note - if you block/delete all cookies, some features of our websites, such as remembering your login details, or the site branding for your local newspaper may not function as a result. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/how-much-does-benicar-cost.pptx ">benicar hct 40 25 price</a> Data showed consumer prices rose broadly in July and newclaims for jobless benefits fell to a near six-year low lastweek, factors which could draw the Fed closer toward trimmingits $85-billion monthly bond-buying program. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/filitra-dosage.pdf ">filitra soft</a> He said the diplomatic movements were in part a result of the credible threat of US military action, but that he was willing to hold off pushing for a congressional vote in order to allow diplomacy to be pursued.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Thanks funny site <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/posologie-toplexil-bb.pdf#execution ">toplexil sirop pour bb</a> Southwestern Energy Co is purely a production company and therefore more sensitive to gas price movements. The stock closed Monday at $38.23, well below the $46 or so that Croft reckons it's worth, a figure that "doesn't include the possibility of better values going forward, better exploitation of their acreage and the fact that they're a low-cost operator, so they're profitable at a lower gas price," he said. <a href=" http://theclocktowernyc.com/user-reviews-for-extenze.pdf ">extenze 5 day supplement </a> "It's anticipated that this would happen. This is a symptom of the greater issue. The fundamental problem is that there is no belief in the fact that the systems controlling the rider are trustworthy." <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?isotretinoin-cumulative-dose.pdf#regret ">isotretinoin inflammatory bowel disease</a> "This game is a week-to-week performance game and yesterday was yesterday," said Giants safety Antrel Rolle, who showed up on Friday's injury report as questionable with a groin injury but insists he's playing. "That was last week. We all know what Peyton brings to the table -- one of the best quarterbacks to play the game, true Hall of Famer." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/diflucan-buy-online-uk.pdf#leading ">diflucan buy online uk</a> Prada, at 23.6 times forward earnings, is more expensivethan Burberry and LVMH but earnings growth expectations arehigher: on average, analysts expect Prada's earnings to grow afifth next year, or about 50 percent quicker than LVMH orBurberry. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-cheap-carvedilol.pdf#disgraceful ">buy coreg leads</a> A meeting of the sharpest minds on the day's most important topics, Debate Club brings in the best arguments and lets readers decide which is the most persuasive. Read the arguments, then vote. And be sure to check back often to see who has gotten the most support—and also to see what's being discussed now in the Debate Club.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).