Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What do you study? <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/filagra-25-posologie.pdf#wondering ">filagra and viagra</a> Horowitz is a libtard. 1)The climate has not warmed in 15 years.2) The ocean levels are exactly the same as they were years ago. 3)CO2 is NOT pollution--It's the air we expell. 4)CO2 is about 3% of all Greenhouse gasses (which we need) Water vapor is by far the highest percentage, and even methane is higher than co2. 5)Every country exploits its natural receources--exept us. 6)Is there a wall between the US and China? 7)We need jobs. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/lamictal-200-mg.pdf ">images of rashes caused by lamictal</a> He calls it the myth of marriage and mortgages; the illusion that grown up responsibilities stand in the way of realising entrepreneurial ambition. In our case it was more than that, a heady cocktail of self-deception and procrastination mixed with a chaser of fear. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/paroxetine-20-mg-uk.pdf ">paxil online uk</a> Compare that with Google Maps, which the company says was downloaded 10 million times in under 48 hours after its release on the iPhone last December. Before that, it was preinstalled on iPhones, not to mention most Android devices. <a href=" http://www.ced.org.es/index.php/tamsulosin-online-apotheke#golden ">tamsulosin online pharmacy</a> After a madcap week of diversions, distractions, obfuscations and general mayhem on the part of the A-Rod camp, all designed to portray him as some sort of victim in all of this, a baseball nation turns its lonely eyes to Rob Manfred, Commissioner Bud Selig’s drug sheriff, to just bring it on. There are pennant races to be run, deadline trades to be made, inductions here to be concluded, and everyone — current players, Hall-of-Famers, baseball officials and fans — wants this steroids issue brought to resolution and, especially, the A-Rod drama ended once and for all. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/esomeprazole-20-mg-indications.pdf#part ">esomeprazole 20 mg indications</a> Send the form with your passport, two photographs on a white background, a copy of your flight or tour itinerary, a postal order for £14 (cash if applying in person) and a prepaid special delivery envelope for the passport&rsquo;s return.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How do you spell that? <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-cost-performance-anxiety-treatment ">discount erectile dysfunction drugs urduliz</a> "The group of observers are already in place. Such a position was agreed upon in the U.N. Security Council. How can we object? We, quite the opposite, have an interest in the investigation into what happened happen objectively," he said. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/neurontin-buy-uk.pdf ">neurontin 600 gabapentina</a> As House Republicans try to attach proposals to defund or delay Obamacare to measures to fund the government or boost the nation&#8217;s borrowing ability, the president made clear that he is not willing to negotiate over the debt ceiling. &#8220;This is the United States of America. We&#8217;re not a deadbeat nation,&#8221; he said. We don&#8217;t run out on our tab.&#8221; <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-isotretinoin-gel-online-uk.pptx#dolls ">buy generic accutane 40 mg</a> In June, the Italian government appointed a special commissioner to run the troubled plant which is a massive local employer and oversee a costly cleanup operation. It is scheduled to take two years but the Commission wants a response to its formal notice letter within two months. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/can-i-buy-a-syringe-at-a-pharmacy.pptx#farewell ">russian drugs online</a> Kristian Harpviken, head of the independent Peace Research Institute Oslo, said Yousafzai was his top pick for this year's $1.25 million prize. She is also the bookmakers' favorite and widely tipped by Norwegian media. <a href=" http://drakeed.com/proventil-hfa-inhaler-dosage.pdf ">albuterol uses bodybuilding</a> "If this story pans out that Huma actually had access to inside information while serving as a government official but at the same time serving as a strategic consultant to a firm that actively trades in the stock market, this could be quite a problem, " he said.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).