Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like some euros <a href=" http://unpluggedexpo.com/advil-liquid-gel-caps-for-acne.pdf ">tylenol pm vs advil pm which is better</a> The closest community to the volcano is Perryville, an Alutiiq subsistence village of about 110 people. A state website says the village was founded in 1912 as a refuge for Alutiiq people who were driven from their homes by the eruption of Novarupta, the largest volcanic eruption of the 20th century. The burst dumped ash still visible today along Alaska's Katmai region. <a href=" http://www.law-business.com/?imitrex-100mg-cost.pdf ">imitrex online no prescription</a> Reuters reported on Aug. 29 that investigators from thePentagon's Defense Criminal Investigative Service are examiningpotentially improper payments by the Army's Non-Standard RotaryWing Aircraft unit to two Russian-owned subcontractors, AviaBaltika and St. Petersburg Aircraft Repair Co, or SPARC. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/buy-finasteride-1mg-uk-zsri.pptx ">proscar 1 mg hair loss nhs</a> Bank of America, which is based in Charlotte, responded tothe lawsuits with a statement: "These were prime mortgages soldto sophisticated investors who had ample access to theunderlying data, and we will demonstrate that. <a href=" http://www.iambicdream.com/next-generation-megamass-forte.pptx ">next generation megamass forte tribulus</a> The Money Advice Trust has released the figures, obtained from Freedom of Information requests submitted to all 374 local authorities in England and Wales, to highlight how often residents are pursued by debt collectors. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-combivent-generic.pdf#hospital ">order albuterol sulfate</a> Every five years, Ofwat sets the prices that water companies can charge. It said it had now looked at the evidence that Thames Water had provided and that although the company did face higher costs, they were not high enough to trigger a price rise.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Can you put it on the scales, please? <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=can-i-take-ibuprofen-with-baby-aspirin.pdf ">does motrin increase blood pressure oedema</a> It forms part of an overall hike in training bursaries across the state education system in 2014 in a move designed to bolster traditional subject disciplines and offset concerns over a pending recruitment crisis. <a href=" http://qat.qld.edu.au/domestic/rogaine-5-minoxidil-canada.pdf ">minoxidil rogaine price india</a> Industry body Oil & Gas UK has arranged a meeting of operators and major contractors in Aberdeen today to discuss ways of minimising the impact of the grounding of flights on the offshore workforce. <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/what-are-the-chances-of-having-twins-with-50-mg-of-clomid.pptx ">chances having twins 50mg clomid</a> Shi Jianhua, the deputy secretary general of the government-backed China Association of Automobile Manufacturers, was quoted Thursday as saying that eight more cities are likely to announce similar policies. The eight include the port city Tianjin, near Beijing, the metropolis Chongqing in the southwest and industrial powerhouse Shenzhen, not far from Hong Kong. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/buy-accutane-cheap-furniture.pdf ">amnesteem (generic accutane) rx eed</a> A poll by the Bay Area Council, a business-sponsored policy group, found 70 percent of 475 area residents polled opposed a strike, while 41 percent said they wanted the transit agency to use available resources to raise employee compensation. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?50mg-trazodone-for-sleep.pdf#onward ">is there a generic form of trazodone</a> Martin Stead, EDF marketing director, said: "We are experiencing unprecedented demand for our fixed price tariffs. People are not simply choosing the cheapest tariffs but are looking for longer-term protection against price increases.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).