Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I've been made redundant <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?rx-amitriptyline-hydrochloride.pdf ">amitriptyline hydrochloride 10 mg rizatriptan benzoate</a> He is countersuing for discrimination, saying the company began refusing to sell its merchandise to him beginning in 2012 with "corporate instructions to Trader Joe's store managers in Washington." He said he is legally allowed to "resell trademarked products if they are sold without material change," his legal response states. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-100-mg-mva.pptx ">lamictal skin rash treatment eye</a> Detectives, forensic experts, ballistics experts, forensic psychologists and technology experts had all worked the case, police said, gathering the evidence for trial and which could send Pistorius to prison until he is older than 50, at least. <a href=" http://www.alantyers.com/olanzapine-quick-dissolve-mtg.pdf ">olanzapine 20 mg tablet fz-g1</a> Yvonne Keefe, spokeswoman for the Rensselaer County Sheriff’s Office, confirmed Wednesday that a “very large investigation” into the party was underway. Police believe 200 to 400 young people were at the party, but investigators aren’t commenting on the role social media is playing in the probe, she said. <a href=" http://www.lcwpros.com/penatropin-review-forum.pdf ">does penatropin work yahoo answers</a> Asked about Canada’s non-resource industries, Harper appeared to stumble as he struggled to mention key areas and failed to mention, for instance, its sizeable aerospace industry as well as its train, recreational vehicles and computer-software sectors. <a href=" http://www.gcva.com/buy-generic-cytotec-online.pdf#passionate ">where to buy genuine cytotec in cebu</a> The man who grew up as Paul Fronczak became curious about his identity after noticing that he didn’t look anything like his parents or his younger brother, David. He started digging into his past and ordered the DNA tests.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We'd like to invite you for an interview <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/nolvadex-pct-dosage-havoc.pdf#ache ">tamoxifeno 10mg com 30 comprimidos</a> In other words, the antioxidants found in stone fruits (cherries, peaches, plums) differ from those found in pomes (apples, pears), citrus (oranges, grapefruits, tangerines), melon (honeydew, cantaloupe), berries (raspberries, blueberries, strawberries, blackberries) and tropical fruits (banana, mango, papaya). That's key, because different types of antioxidants do different things. <a href=" http://iacs.org.br/where-to-buy-cytotec-pills-in-the-philippines.pdf#blood ">mifepristone misoprostol buy uk</a> While it is tragic that there exists such a gulf between the rich and the poor, this is the case in many other countries like USA, UK, India, Pakistan, etc. Of course, that does not mean it is normal. India&#8217;s poverty level has declined over the years from about 40% to 25% or lower. What people need is persons in authority to have noble intentions, a practicable vision and top-class managerial and leadership capabilities, with a proven track record at some level. <a href=" http://www.versaillesevents.fr/sinequan-for-itching-cure.pptx#grouping ">doxepin st john wort nfl</a> Democratic state Senator Wendy Davis had staged a filibusterlast month to temporarily stall the Republican-backed measure,but Perry called another special session of the Legislature topass the bill. (Reporting by Corrie MacLaggan; Editing by Louise Ireland andAlex Dobuzinskis) <a href=" http://www.bartoszkolata.com/generic-amitriptyline-pictures.pdf#doer ">amitriptyline hcl for migraines</a> LONDON, July 25 (Reuters) - Rolls-Royce is to focuson cutting "unacceptable" levels of costs after the firm'sfirst-half profits rose by more than a third, helped by boomingdemand for aircraft engines. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/can-10mg-of-celexa-be-effective-for-anxiety-klonopin.pdf ">is celexa or lexapro better for anxiety klonopin</a> McClendon continued that Google Maps Engine Pro will enable a "more powerful form of mapping,"  accessible to any business owner and employee for creating custom maps for internal and external use.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).