Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I do some voluntary work <a href=" http://www.cir-integracion-racial-cuba.org/dose-ibuprofen.pptx ">1800 mg ibuprofen per day</a> Even though the Oct. 1 deadline that initially motivated their push during the August recess has come and gone, they are now looking to Jan. 1,  the date the provisions of the health care law go into effect, as the next benchmark. <a href=" http://www.hortidiveio.it/tavor-25-mg-wirkung.pdf#gram ">tavor for sale in massachusetts</a> "It is part of our training process but nobody likes to lose. Whenever we lose a match during the season we all say the same. Nobody is happy. When I see the players competing in training, against each other, they go in hard and give everything. <a href=" http://www.allseasonsbelize.com/index.php/lamisil-cost-australia-nsw.pdf ">terbinafine 250 mg price walmart identification</a> Evidence of an improving U.S. labour market and a rise inconsumer prices - both pointing to a brighter economic outlook -sparked the latest selloff, and markets will be closely watchingU.S housing starts for July and the University of Michiganconfidence index due later for further signs of strength. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/rapaflo-dosage.pdf ">silodosina (rapaflo)</a> a) Foreigners&#8217; share of the Russian bond market is among the lowest of major emerging markets.  Compare that to Hungary, where non-residents own over 40 percent, or South Africa and Mexico, where foreigners&#8217; share of local paper is over 30 percent. <a href=" http://www.adstone.pl/order-tinidazole-online.pdf#pug ">order tinidazole</a> But Gensler is now within reach of a compromise with MarkWetjen, a fellow Democrat commissioner whose vote is essentialto reach a majority within the CFTC, according to a source closeto the negotiations.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

International directory enquiries <a href=" http://supergeniusstudio.com/where-can-i-buy-nolvadex-in-uk.pdf ">where can i buy tamoxifen online</a> Closer to home, Saudi Arabia accuses Iran of trying to foment trouble among its own Shi'ite minority, of planting a spying ring in the country and of attempting to assassinate its ambassador in Washington. Tehran has denied all those charges. <a href=" http://www.sevillaclick.com/rx-list-for-drugs.pptx#accompany ">indian drugstore online</a> Fed officials were set to meet on Tuesday and Wednesday to deliberate on monetary policy. Most economists expect the U.S. central bank to announce a scaling back of the $85 billion in bonds it has been buying each month at the end of the meeting. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/can-tamsulosin-hcl-get-you-high.pdf#pond ">omnic tamsulosin hydrochloride</a> One reason these "randomizers" are needed, federal officials said, is so TSA officers can't be accused of profiling passengers when they direct some fliers to a line for regular screening and others to a line for a faster, less-intrusive search. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/buy-generic-pantoprazole.pdf ">protonix 40 mg iv</a> BAGLEY, Ala. — Jim Mortenson and his wife, Mickey, are a typical couple. They enjoy spending time with their grandchildren, purchasing or creating things for their home and gardening ... on their roof. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/sex-essentials-videos-seductive-sex-positions.pptx#officer ">hair essentials sex drive</a> “The Government firmly believes that a stable, open and democratic Libya contributing to wider regional stability and security is in the UK’s interest. That is why we are working closely with the US and other European countries, to lead the broader international effort, coordinated by the UN Support Mission in Libya (UNSMIL), to support Libya’s democratic transition and the Libyan authorities’ efforts to make visible improvements in public security in Libya.”

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).