Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://armanoswine.se/albuterol-buy-online-australia.pdf#colours ">buy albuterol online uk</a> She suggested that the way in which infant development is studied may have to be reconsidered because &lsquo;infants seem to be able to understand other people's actions towards them earlier than previously thought'. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/how-long-does-it-take-to-get-pregnant-on-clomid-100mg.pdf#repent ">clomid pct buy online</a> “You don’t want to be flying home on September 29, you want to be flying into another city to begin the playoffs,” Trout said while making the rounds promoting Subway, one of his sponsors. “But we have to look back on the year and take some positives out of it.” <a href=" http://predicare.se/formula-100-ephedra-diet-pills-reviews.pdf ">formula 100 ephedra diet pills reviews </a> The company said June 26 saw the highest single day volumeon FXall with $187 billion traded, adding that the jump involumes across platforms was due to increased volatility inChinese foreign exchange markets. <a href=" http://future-software.co.uk/cheap-nexium-40-mg.pdf#kettle ">where can i buy nexium 40 mg online</a> Another tradition he would like to see broken is that politicians from ethnic minorities are automatically pigeonholed as experts on immigration. "I want everyone to talk about immigration, not just immigrants," he said. <a href=" http://fireflyitservices.com/carvedilol-25-mg-tablet-image.pdf ">carvedilol tablets usp</a> Since succeeding Pope Benedict in March, the former cardinal Jorge Bergoglio of Argentina has eschewed some of the more ostentatious trappings of his office and has chosen to live in a Vatican guest house rather than the opulent papal apartments.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Would you like to leave a message? <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/buy-generic-propecia-online.pdf#ourselves ">propecia prescription cost</a> That involved creating a variety of policies which subsidized large banks and helped to dig a moat around their businesses. This went hand in hand with monetary policy which both supported banks and kept artificially high the value of financial assets and real estate. <a href=" http://www.bartoszkolata.com/telmisartan--hctz-drug-study.pdf ">micardis coupons online</a> A 26-year-old local woman who did not want to be named, added: "He was such a nice man. I can't believe what has happened. He was like a granddad to a lot of the kids. I don't think anyone would want to hurt him on purpose. He was part of us." <a href=" http://www.sevillaclick.com/can-you-get-a-dui-on-prescription-drugs.pptx#magazines ">drugs inc grand theft auto online</a> “While you’re out there, you’re just trying to limit the damage. I’ve always been a guy that said, ‘Bend, don’t break.’ But I’ve been breaking a lot this year in innings,” Sabathia said. “I get a couple of guys on base and I’m not able to make the pitch to get out of the inning. That’s something I’ve kind of prided myself on my whole career. It just hasn’t happened yet, and hopefully I can get better at that.” <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-clomid-uk-only.pdf#distance ">buy clomid pills online</a> "The possibility of appealing to a special commissioner,which de facto translates into an expropriation, is extremelyworrying," said Antonio Marcegaglia, chief executive of steelfabricator Marcegaglia, Ilva's largest customer and also aclient of Riva Acciaio. <a href=" http://brunswickguitars.com/cheap-amlodipine.pdf ">cheap amlodipine besylate </a> The increased activity seems to have pushed up the share prices of Aim companies. Since the Isa rule change, the FTSE Aim All Share has risen by 4.9pc, whereas the FTSE 100 has fallen by 2.7pc.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).