Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm sorry, I didn't catch your name <a href=" http://empatiacomunicacion.com/omeprazole-dr-40-mg-over-the-counter.pdf#torches ">when is the best time of day to take prilosec otc</a> &ldquo;I have said to British Gas customers that if they are worried about this they should change,&rdquo; Mr Davey told the Commons. &ldquo;There are a range of competitors and alternative suppliers that are offering a much better deal. And by the way, those suppliers are there because of the actions of this Government.&rdquo; <a href=" http://www.abra-fluid.ch/buy-metronidazole-for-dogs-uk.pptx#icebox ">buy metronidazole cream uk</a> Curator José Jiménez believes the timing of the exhibition is not random: &#8220;Surrealism is currently on people&#8217;s minds. Surrealism emerged and developed in times of intense social, political and cultural crisis. And I believe that today, we are going though something similar.&#8221; <a href=" http://www.autoempleo.net/venta-misoprostol-costa-rica.pdf ">cytotec 200 mcg tablet uses</a> U.S. officials say a meeting is possible between President Barack Obama and Iran's newly elected centrist President Hassan Rouhani, and if it happens, it would be the first meeting of U.S. and Iranian government heads since before the 1979 revolution. That would mark a big change from the annual rants in recent years against Israel and the United States by Iran's former president, Mahmoud Ahmadinejad. <a href=" https://www.citis.com.br/hcg-or-clomid-nolvadex.pptx ">due date calculator on clomid gnc</a> "CBS This Morning" contributor and Professor of Medicine at USC, Dr. David Agus, told the "CBS This Morning" co-hosts that it's not just the noise from an airport that can have these negative health impacts. <a href=" http://www.scotland2000.com/buy-amlodipine-5mg-online-uk.pdf ">is amlodipine a cheap drug</a> &ldquo;Argos could well get more people in their stores. Any concerns about cannibalisation in sales would depend on the uniqueness of the offerings and as we don&rsquo;t know which eBay merchants will be involved, it could be ones who are not in direct competition with Argos. A partnership like this can be a low cost way of attracting more consumers.&rdquo;

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I want to report a <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-effexor-xr-online-no-prescription.pdf#gradually ">buy venlafaxine hcl</a> Ebix said in a statement on Tuesday that the Bloombergarticle was "erroneous" and that "allegations of moneylaundering were false, inaccurate and likely to causesignificant financial harm to Ebix shareholders." <a href=" http://www.domlife.org/wordpress/stendra-nz.pdf ">stendra cost</a> "It's the largest flower in the world," he said in a video interview with the AFP. At their greatest, corpse flowers can grow to nearly three meters (9.8 feet) tall. The specimen at the Brussels botanic garden measures 2.44 meters (8 feet), "which is quite exceptional," Hidvegi said. <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/generic-toprol-xl-25-mg.pdf ">toprol xl 25</a> Matters came to a head for Miss McIntosh on January 17 this year when the executive committee of Thirsk and Malton Conservatives decided not to readopt her as their candidate for the 2015 general election. <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-wellbutrin-sr-online.pdf ">buy bupropion</a> The home secretary, Theresa May, has already proposed to introduce stronger safeguards over the use of schedule 7, the most widely drawn stop and search powers left in the police armoury. The powers allow the police and intelligence services to detain any passenger for up to nine hours to determine whether they are involved in terrorism. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/penegra-buy-online.pptx ">purpose of penegra tablet</a> Washington and Riyadh have long been close partners in the fight against al Qaeda, and there is mutual benefit seen in the long-standing U.S. role as ultimate security guarantor for oil supplies flowing from Saudi Arabia and other Gulf exporters.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).