Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://theclocktowernyc.com/filagra-extra-power-150.pdf#warriors ">que es el filagra</a> Simply confirm your registered email address below and click "Reset Password." We will immediately email you a link back to the site where you can enter a new password for this account. <a href=" http://beetperformer.com/dr-numb-price-india.pdf ">dr numb gumtree</a> David Ortiz belted a two-run homer during a 2-for-3 night to become the all-time leader in hits by a designated hitter, as the Boston Red Sox routed the Seattle Mariners, 11-4, in the third test of a four-game series at Safeco Field. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-imitrex-uk.pdf#deliverance ">cheap imitrex tablets </a> Administration officials, in damage-control mode for nearly aweek, held a closed-door briefing for Democrats in the U.S.House of Representatives and a private session with insurancecompany executives, who said they would assist in efforts to fixthe Healthcare.gov website. <a href=" http://www.world-television.com/cheap-acyclovir-uk.pdf ">acyclovir buy usa</a> "Especially customers who are in their late 30s or older who grew up in the packaged music era, they have the tendency to buy CDs," said Tatsuya Murakoshi, a manager at the Tower Records in Tokyo's Shibuya neighborhood. <a href=" http://www.ohsni.com/index.php/the-generics-pharmacy-roi.pptx ">online drugstore shopping</a> Alderson said he expects the decision to be based more on the hard evidence presented by doctors and not “anecdotal evidence,” such as a conversation with Halladay. A Mets source confirmed over the weekend that the club feels surgery will be the ultimate outcome.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm a partner in <a href=" http://www.fondazionececchinipace.it/index.php/norvasc-5mg-price-in-pakistan.pdf#ask ">norvasc 10 mg 90 tablet fiyat</a> The titles of the photos in the exhibit, all taken in the midst of the Great Depression that began in 1929 and endured until the early 1940s, are slightly separated from the pictures, giving viewers more room to interpret the photos for themselves. <a href=" http://www.bharat79.com/wydenz-mg#descendant ">wydenz free trial</a> "There was quite a downturn in oilfield drilling in theUnited States in the second half of last year, so in the secondhalf of this year we will be comparing ourselves against that,"Finance Director Brian Taylorson told Reuters. <a href=" http://www.tbb.no/purchase-hydrochlorothiazide-25-mg.pdf#society ">purchase hydrochlorothiazide</a> The neighbors remain technically at war as the 1950-53 war ended in an armistice rather than a peace treaty. The conflict left millions of families divided, with travel across the border all but impossible and nearly all forms of communication barred. <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?albendazole-400-mg-tablets-formulation.pdf#remembrance ">buy albendazole over counter</a> Filed in October, the lawsuit blames the bank for losses suffered by Fannie Mae and Freddie Mac on thousands of prime mortgages that later defaulted. Fannie and Freddie, government-sponsored enterprises that underwrite mortgages, were taken over by the government in 2008. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/desyrel-75-mg.pdf ">desyrel online</a> "The security situation has got much worse in recent months, especially in August, given the rise of the influence of extremist groups directly linked to al Qaeda," said Jitka Škovránková, who works for the Czech People in Need, one of the few aid groups working in Aleppo city, in north Syria.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).