Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How long have you lived here? <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/buy-nsaids-for-dogs.pdf#pious ">nsaids examples aleve</a> We&#39;re getting nostalgic for the 1990s. The music, the baggy jeans, the floppy hair, the beanie hats, the day-glo and of course the Seattle led trend of grunge. Nirvana, Courtney Love, Faith No More - these were our style heroes for a few years and now they&#39;re back. Well at least, the grungey stylings are back. <a href=" http://axcomputers.com/5-mg-cipralex-enough.pdf#mm ">cual generico cipralex</a> BEIJING — The widely watched corruption trial of maverick Chinese politician Bo Xilai, once tipped for the top echelons of Communist Party power, will resume for a third day Saturday after Bo continued his feisty defense Friday against charges of bribery and embezzlement. <a href=" http://www.world-television.com/purchase-clomid-over-counter.pdf#summary ">buy clomid no prescription canada</a> The hot demand for engineers is driven in part by a growing number of start-ups, venture capitalists say. Some 242 Bay Area companies received early-stage funding - known as a seed round - in the first half of this year, according to consultancy CB Insights. That is more than the number for all of 2010. <a href=" http://jfafilm.com/buy-amoxicillin-500mg-for-tooth-infection.pdf#nourishing ">amoxicillin 200 mg 5 ml dosage</a> After an anonymous White House official was quoted as saying &#8220;We are winning,&#8221; Speaker of the House John Boehner angrily told members of the media, &#8220;This isn&#8217;t some damn game.&#8221; <a href=" http://www.tdic.it/naprosyn-costochondritis.pdf#ultimate ">buy bulk naproxen sodium</a> Jacques Imbrailo says, &#8220;part of Billy&#8217;s character is that he strives for what&#8217;s right. Goodness is best, and what&#8217;s right is right. He loves things to be fair, and I think he understands that he&#8217;s killed a man therefore the law says he has to die. I think that&#8217;s almost more suited to his innocent character the fact that if that&#8217;s right, that&#8217;s right!&#8221;

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How do you do? <a href=" http://www.jaxmediator.com/shivalik-gold-oil-rx8.pdf ">shivalik gold oil singapore</a> PARIS/LONDON, Sept 13 (Reuters) - Repurchasing L'Oreal's 9 percent stake in Sanofi might make sensefor the French drugmaker if the $12 billion holding is put upfor sale, Sanofi's chief executive said on Friday. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/prevacid-equivalent-40-mg-nexium.pdf#dread ">help buying nexium</a> Vanilla Ice has taken the fame he achieved with one novelty hit and extended it light years beyond its natural lifespan. Good for him. So now we’re seeing him get pointers on how to install a modern kitchen without electricity. <a href=" http://www.assurscoot.com/intimax-romantic.pdf#inventor ">nuoc rua phu khoa intimax gold</a> "You know I started my political career facing lynch mobs, and I think we have just faced one here in San Diego," he said. "In a lynch mob mentality, rumors become allegations, allegations become facts, facts become evidence of sexual harassment which have led to demands for my resignation and recall." <a href=" http://www.aaazoellner.com/nexium-40-mg-dosage-instructions.pdf#decline ">nexium 40 milligrams</a> Her program would assume economic growth of around 5 percentper year to fund spending that would cost around $17 billionover four years. It would seek to create around 600,000 newjobs, reduce poverty and redistribute more funds to Chile'sregions, in a move to decentralize wealth. <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/dapoxetine-headache.pdf#miserable ">dapoxetine availability in india</a> As for Brody himself, both the emotionally damaged former Marine and his hair have gone MIA. With a shaved head and a furtive meeting with a possible terrorist, Brody seems to be headed into some dangerous territory.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).