Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Where's the nearest cash machine? <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/seroquel-xr-discount-card.pdf ">order seroquel</a> KKR will invest an additional $250 million each to realestate, energy and special situations strategies, Nuttall said,with the money coming from cash available on its balance sheetand not affecting dividends paid to shareholders. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-clomiphene-citrate-online.pdf#november ">anyone ever ordered clomid online </a> If Iran retains domestic nuclear fuel production, a central component to the Iranian nuclear program, "there is a risk that Iran will at a time of its choosing break out or sneak out to a nuclear weapon," says Dubowitz, an expert on Iran sanctions and nuclear proliferation. <a href=" http://www.arvidsjaurgolf.se/hoodia-buy-uk.pdf ">hoodia p57 kesan sampingan</a> New York Governor Andrew Cuomo described the Statue of Liberty as an "international symbol of freedom" and promised he would not allow "dysfunction" in Washington to keep it closed. <a href=" http://dublinfestivalofhistory.ie/synthroid-cost-target.pptx#spelling ">levothyroxine online pharmacy</a> The world disapproves of both the US and China's perceived unilateral action when forming foreign policy. The major source of negativity for the United States comes from its engagement in the Middle East, while China is most hurt in its territorial disputes in East Asia. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/forzest-nebenwirkungen.pdf ">forzest fc</a> Russia has said it is &ldquo;extremely concerned&rdquo; by Western moves toward military action in Syria and wants the results of the gas attack investigation by United Nations inspectors to be presented to the security council before any action is considered.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://www.ashmontmedia.com/releases/orlistat-cheap.pdf#fashion ">cheap orlistat pills</a> Rousseff, a leftist whose Workers' Party has been in power since 2003, will say in her welcome speech on Monday that Brazil shares the pope's concern for the poor, according to a presidential aide. She will also point to the advances against poverty made by her administration and that of her predecessor, Luiz Inacio Lula da Silva. <a href=" http://www.czwg.com/what-does-abilify-15-mg-look-like-islands.pdf#manifest ">what does abilify 15 mg look like photos</a> Based on that track record, “the implication is that any ‘option’ to kill the program is an academic exercise rather than a serious possibility,” according to Loren Thompson, a defense analyst with the nonprofit Arlington, Virginia-based Lexington Institute. Thompson wasn’t briefed on the charts. <a href=" http://ascofarve.com/?nandrolone-cypionate-cycle.pdf ">nandrolone decanoate 300 half life</a> The TSA already has significant social media presence with a website, blog and pages on YouTube and Twitter.  The agency says the Instagram account is just one social media platform among the agency’s resources to help make the public aware of what potentially harmful weapons and devices are taken on airplanes. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/black-ant-2-pills.pdf ">african black ant pills manufacturers</a> Though less hard line than his predecessor, Rouhani has held important military and security posts since the Islamic revolution of 1979. He was head of the Supreme National Security Council for 16 years and one of two personal representatives of Khamenei on the same body for another eight years. <a href=" http://iacs.org.br/buy-erythromycin-topical-gel.pdf ">buy erythromycin eye ointment online</a> Senate passage all but ends Washington&#8217;s summer dispute over how to address student-loan rates, which doubled automatically. Interest rates on subsidized undergraduate loans jumped from 3.4 percent to 6.8 percent on July 1.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).