Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I came here to work <a href=" http://www.edencamp.co.uk/dosis-combivent-untuk-nebulizer.pdf ">dosis combivent nebulizer untuk anak</a> The debate comes amid a rally in the shares of Europeantelecom stocks that are up 23 percent this year largely becauseof merger and acquisition fever, including major deals byVodafone in the United States and Germany and byTelefonica in Germany and Italy. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/zofran-online.pdf#thicket ">ondansetron 4 mg</a> Long before I found myself in the delivery room, I had worked with a team from the BBC&rsquo;s old Heart of the Matter strand &ndash; the Sunday evening TV discussion chaired by Joan Bakewell &ndash; about making a programme, tentatively entitled The Maternal Male, on men who felt short-changed because they couldn&rsquo;t have babies. There were some scientists around the world who believed it was physically possible. Male sea horses did it, after all. And so I was lined up to be one of the men on the panel who felt he was missing out. ''Thank God the programme didn&rsquo;t go ahead,&rsquo;&rsquo; was all I could think during my long vigil on the maternity ward. I wouldn&rsquo;t have had a clue what I was talking about. <a href=" http://ifla.org.uk/tamsulosin-price-uk.pdf ">tamsulosin cost uk</a> “I really saw it as a completely different kind of opportunity,” says Chen, who signed up as anchor for what has been billed as the station’s flagship program after network brass pitched her a show in which storytelling and good journalism would trump sensationalism and fiery opinions. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?vermox-100mg-tablets.pdf#variations ">vermox suspension</a> It could never be more truly said than of the first remedy, that it was worse than the disease. Liberty is to faction what air is to fire, an aliment without which it instantly expires. But it could not be less folly to abolish liberty, which is essential to political life, because it nourishes faction, than it would be to wish the annihilation of air, which is essential to animal life, because it imparts to fire its destructive agency. <a href=" http://freaktab.com/propranolol-er-80-mg-cap-rou.pdf#verify ">propranolol migraine prophylaxis dosage</a> "This investment would allow us to move forward with one of the most ambitious affordable housing programs in our city's history," New York City Mayor Michael Bloomberg said in a statement released by Forest City Enterprises.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm sorry, he's <a href=" http://shakingbox.com/isotretinoin-and-wrinkles.pptx#hundredth ">accutane cost with blue cross insurance uganda</a> SIR &ndash; Various points stand out in the Syria crisis. It is completely bogus for David Cameron to claim that a military strike against Syria can be made in response to the use of chemical weapons by the Assad regime, but that it would not mean any participation in the civil war. <a href=" https://www.bpmberekenen.com/buy-femxl.pdf ">female names</a> How worried should the Giants be? Sunday they have to beat the Panthers, another desperate 0-2 team, to even have a chance to salvage the season. Just three teams that started 0-3 have made the playoffs since 1990. It’s bad enough starting 0-2: Just about 12% of the 0-2 teams since ’90 have made the playoffs. <a href=" http://www.coetc.net/?benicar-20-mg-pill-identification.pdf ">benicar tab 5mg</a> In Britain, with a branch network one-third of France's orSpain's, banks have almost halved branch numbers since 1990.Senior bankers privately say a network of 700-800 outlets wouldbe an optimal size for a bank covering all of Britain. None ofthe big five have so few. Lloyds has three times that(2,260), and Royal Bank of Scotland more than twice(1,750), excluding almost 1,000 branches they are alreadyselling between them. <a href=" https://www.tca.nl/is-spotting-on-alesse-normal.pdf ">costo del levonorgestrel</a> George Clooney announces the movies were a terrible mistake and "ER" is where he belongs. As a show of good faith he brings Dr. Greene and Lucy back to life and the whole cast of "Oceans 11" comes on board as interns. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-topiramate-no-prescription.pptx#otherwise ">where can i buy topiramate</a> "The Simpsons," now in its 25th season, is a staple at Fox television, as its leading family - Homer, Marge, Bart, Lisa and Maggie - have become globally recognized figures of popular culture. The show is also the longest-running sitcom and primetime scripted series in U.S. history.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).