Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

A few months <a href=" http://randyniles.com/buscopan-price-philippines.pdf ">buscopan 10mg tablets dose</a> So you think your use of the f bomb "spins" people? You set your sights way too low, girl. I'm guessing you could do better than that, but you've got to let go of some of that anger first. It really is wasted energy. <a href=" http://www.opusdesign.nl/methotrexate-in-resistant-juvenile-rheumatoid-arthritis.pdf#eagerness ">starting dose of methotrexate for ra</a> Fitch expects the bank's loan impairment charges to continue to weigh on its profitability - at least in the short term - given that the Tunisian economy has not made a strong recovery. The bank's net interest margin might also suffer in 2013 if the bank has to engage in the currently fierce competition for deposits. To date, it has been able to avoid doing so, as its liquidity is better than the Tunisian sector average. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/zytenz-vs-virectin.pptx#did ">promo code for zytenz</a> Typically in such enterprises, accident victims are typically approached about exaggerating their injuries, in exchange for a payout, so doctors can overcharge insurance companies for unnecessary tests. <a href=" http://www.rodyb.com/ventolin-evohaler-order.pdf ">buy ventolin nebules no prescription </a> &ldquo;In the four years that I know, it has got to be well over 100 (names), easy,&rdquo; Fischer said. &ldquo;It&rsquo;s almost scary to think about how many people have gone through (Bosch&rsquo;s treatments) and how long he has gotten away with it.&rdquo; <a href=" http://predicare.se/full-diet-expands-walgreens.pdf#waving ">full diet expands applied nutrition</a> DeSalvo's remains will be exhumed after authorities concluded that DNA from the scene of Mary Sullivan's rape and murder produced a "familial match" with him, Suffolk District Attorney Daniel Conley said Thursday. Conley said he expected investigators to find an exact match when the evidence is compared with his DNA.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Could I ask who's calling? <a href=" http://www.kerres.net/blog/?order-clomid-overnight.pdf#user ">will my doctor prescribe me clomid if i ask</a> Buchanan's team ran just 32 plays but scored on about every third one during Friday's game. Aledo rushed for 391 yards. It scored eight touchdowns on the ground, two each on passes and punt returns, and one on a fumble recovery. <a href=" https://www.loket.nl/prozac-tablets-dosage.pdf#register ">prozac ocd forum</a> The company, which touts the Z30 as its "biggest, fastestand most advanced smartphone" to date, said the device willbegin to hit store shelves in the UK and parts of the MiddleEast as early as next week. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/retin-a-cream-to-buy-in-uk.pdf ">buy tretinoin amazon</a> Yet the CBI&#39;s dubious use of the media to link him to the so-called &ldquo;Ishrat Jahan encounter case&rdquo; points to a malaise that goes beyond one man&#39;s alleged prejudice. The only clear conclusion from the controversy is that India&#39;s police and intelligence agencies need comprehensive reform. <a href=" http://ifla.org.uk/what-is-nexium-gra.pdf ">what is nexium gra</a> It remains to be seen whether the proliferation of evidence showing the negative impact of human-driven air pollution on mortality rates will lead to meaningful changes in either global energy policies or human behavior. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-alesse.pdf ">alesse order</a> In the paper, Dr ter Steege and the team of more than 100 scientists wrote that there was no evidence that two key functional traits for trees - seed mass and wood density - played a part in determining what species dominated the landscape.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).