Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm from England <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/is-tamoxifen-a-generic-drug.pdf#division ">tamoxifen discount card</a> Congo has long accused neighboring Rwanda of backing the Tutsi M23 rebels and a U.N. panel of experts report said the rebel group recruits in Rwanda with the aid of sympathetic military officers. Kigali has denied any support for M23. <a href=" http://insideart.tv/penegra-headache.pdf#elder ">penegra 25 mg reviews</a> Claudio Pollack, Ofcom's consumer group director, said: "We're making it clear that any increase to the monthly subscription price should trigger a consumers' right to leave their contract - without penalty." <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buy-escitalopram-oxalate-tablets.pdf ">buy escitalopram oxalate tablets</a> "The fine-grain component of the soil has a similar composition to the dust distributed all around Mars, and now we know more about its hydration and composition than ever before," said Pierre-Yves Meslin of the Institut de Recherche en Astrophysique et Planetologie in Toulouse, France, in a statement. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/samsung-bio-sleep-plus-split-ac-price.pdf ">sleep plus pillow spray 150ml</a> Life doesn't get much better for singer Christina Milian! It's been nothing but smooth sailing for the smokin' hot singer, who is currently hanging out in the Caribbean. "Take me away... #wherever #whenever #milianheiress," she tweeted. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/cheap-omeprazole-20-mg.pdf#spine ">omeprazole order</a> The hour begins with a joke about a hard-hearted abbott which he then yanks quizzically apart as a gateway into his own school days and the questions of success, failure, pastoral care and lost innocence. Armed with kindergarten-ish props, he relives the time when he and his classmates would waddle aimlessly around like penguins and tries to work out what happened, how he became the way he is, what went right, and wrong.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Where do you study? <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-finasteride-online-cheap.pdf#causing ">best place to buy finasteride uk</a> Forced back onto the street, they were overwhelmed by several dozen men. The attackers hacked them with axes and beat them with clubs and tree limbs, killing Emile Naseem, 41. The nephew survived with wounds to his shoulders and head and recounted the chase to The Associated Press. <a href=" http://www.edna.eu/en/get-isotretinoin-online-order-219 ">bisacodyl suppository during pregnancy</a> Speaking at a news conference afterward, Pelosi said, &#8220;What I said to those (House) freshmen, Democrats and Republicans, this morning is that we are all &#8211; on the front of our uniforms &#8211; Team U.S.A.&#8221; <a href=" http://feeny.nl/can-you-buy-generic-singulair.pptx#records ">singulair 10 mg buy online</a> Zynga's public market debut in December 2011 was among the most anticipated of the year, but in just the past year or two, its business model has crumbled as it increasingly lost online gamers to rivals more adept at designing for mobile devices or catering to a fickle, younger crowd. <a href=" http://instadashapp.com/buy-arcoxia-online-uk.pdf#cancel ">buy arcoxia canada</a> “GPs are also under pressure to improve access to services, for example, by offering rapid access to patients when they request appointments, as well as routine appointments during the evenings and weekends,” he writes. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/where-to-buy-accutane-in-dubai-october.pdf ">cost accutane for acne medicine like</a> Gamers tend to like things loud in any case, but for modern games, there's real benefit no only in quality sound, but quality separation. The stereo speakers have more distinct left and right channels than pretty much any Android device. That's a help in games like Grand Theft Auto, where being able to quickly pinpoint the source of a noise in a 3D environment is essential. Again, headphones are a better solution here, but SHIELD does a better job than any other freestanding mobile hardware.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).