Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I can't get a dialling tone <a href=" http://www.balderbuss.se/order-propecia-generic.pptx#shortly ">order propecia online australia</a> Balfour shares are trading on a 2013 earnings multiple of 9.8, falling to 8.2. This is a discount of around 15pc to its historic average. Analysts expect the dividend will be cut this year, but the prospective yield is 5.8pc. <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-patient-information-outpatients.pptx ">abilify 10 mg tablet</a> A successful deal with Omnicom would be a crowningachievement for Publicis Chief Executive Maurice Levy andElisabeth Badinter, the daughter of Publicis' founder. Badinteris the group's largest shareholder with a 9.1 percent stake andalso serves as board chairman. <a href=" http://www.harveyandjohn.com/suregasm-testimonials.pptx ">surrogates in india</a> With 100 of its staff physicians having quit in recent months, LICH is already dependent on temporary contract help to handle walk-in patients. Who does Demarest think will treat the critically ill patients who show up at the ER door? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/nexium-40-mg-capsule-cost.pdf ">nexium drip dose gi bleed</a> When i t comes to fiction, Skating to Antarctica by Jenny Diski (Virago) contains an accurate and entertaining account of an Antarctic cruise &ndash; and captures the allure of this icebound world. The Birthday Boys by Beryl Bainbridge (Abacus) is based on Scott&rsquo;s expedition to the South Pole. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/dream-water.pdf ">where can i find dream water in dubai</a> Lastly, check the other charges on the pension. Ros Altmann, the pensions campaigner, said: "Old-style schemes often had egregious charging structures, designed to benefit the salesman far more than the customer.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I really like swimming <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-cyclophosphamide-online.pdf#stream ">cyclophosphamide order</a> &#8220;My father got a death sentence. Eight-and-a-half years is nothing,&#8221; she told the judge, referring to the maximum sentence Cordle could have received. &#8220;After eight-and-a-half years, Matthew Cordle will have his life back &#8212; my father is never coming back.&#8221; <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-tablets-in-jeddah-nightlife.pdf ">where to buy cytotec in baguio city apartments</a> Russia refuses to hand him over, and for now Snowden is a stateless refugee, holed up in a corner of Moscow airport, neither in Russia officially, or anywhere else. Several nations are possible asylum destinations, notably Ecuador. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/isotretinoin-yellow-teeth.pdf ">isotretinoin 5 month</a> On the way, Jacot was thrown into a Peruvian cell for allegedly allowing himself to be robbed. He was locked in a Bolivian jail for eight days accused of stealing food and urinating on the sidewalk. Neither of these accusations was true but there was no point arguing, he says indignantly. <a href=" http://www.valentineavoh.com/buy-gynexin-online-in-india.pdf#could ">gynexin cost in chennai</a> "You know, I have heard so many things through the media, and my assumption is certainly, given the circumstances, he's doing as well as could be expected," Lon Snowden told the AP shortly after he arrived in Moscow. "He's safe and he's free, and that's a good thing." <a href=" http://www.jaxmediator.com/pumpkin-seed-oil-good-for-women.pdf ">pumpkin seed oil rash</a> Dorian, located About 1,135 miles (1830 km) east of theNorthern Leeward Islands, is moving toward the west at 22 milesper hour (35 km per hour) and packing maximum sustained windsnear 45 miles per hour (75 km per hour).

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).