Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

My battery's about to run out <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/zoloft-150-mg-daily-cpo.html ">safe buy zoloft online can you</a> The only thing Heather I would just add to that and it’s one of the things we have been thinking about as we think about ASPs in general, our product portfolio is becoming pretty broad at this stage. And as you know, our strategy is to suitify and to bundle into pretty sophisticated packages what we are driving today and so ASPs at an average level. And I again just want to reiterate Carl’s comment that we are up year-over-year and quarter-over-quarter when you look at our overall ASPs, but ASP commentary frankly is becoming a little less relevant for us especially as we bundle and provide more and more of our offerings in suites overall. But again we were pleased with the performance but don’t hand everything you’re doing based on just ASPs. <a href=" http://www.aspanri.org/?where-can-i-purchase-nolvadex.pdf ">buy nolvadex in australia</a> "Acknowledging that we are not completely certain yet, this is very disappointing but not at all unexpected," said James Acton, an analyst for the Nuclear Policy Program at the Carnegie Endowment for International Peace, a Washington think tank. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-proscar-finasteride.pptx ">buy finasteride proscar propecia</a> After a examining the port’s giant cranes used to lift shipping containers onto ships, Obama spoke to a few hundred workers from a sweltering warehouse with his shirt sleeves rolled up and sweat rolling down his face. He lamented that the U.S. was lagging behind China and Germany on fixing infrastructure and said that’s why he’s working to speed up the federal permitting process. <a href=" http://www.shhhcabaret.com/isosensuals-tight-gel-review/ ">isosensuals tight gel review</a> Yes, as they band together by growing some ugly beards, the Sox have a certain karma, a fearlessness that people around the club compare to the renowned Idiots of 2004 who broke the Curse of the Bambino and came back from 3-0 down to beat the Yankees in the ALCS. <a href=" https://www.tca.nl/mens-rogaine-5-minoxidil-foam-4-month-supply.pdf#worthless ">rogaine results after 1 year</a> The Organisation for the Prohibition of Chemical Weapons(OPCW) said on Saturday it had "received the expecteddisclosure" from Damascus, 24 hours after saying it had beengiven a partial document from Syrian authorities.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I have my own business <a href=" http://www.marineforum.co.uk/much-does-naprosyn-cost.pdf ">naproxen online uk</a> In that case, prosecutors on Aug. 8 asked a judge to excludeevidence that various Madoff employees, including four of thefive defendants, were at times romantically or sexually involvedwith one another, including one defendant who was in a "lovetriangle" with convicted swindler Bernard Madoff himself. <a href=" http://roygalan.se/order-cleocin-online.pdf ">order cleocin online</a> * Every single former pit town in the north, Wales, the south west and even those few in the south east being abandoned to worklessness, generations of families all on benefits, drug abuse, and dilapidation. From Worksop to Merthyr Tydfil by way of Betteshanger she closed down their industry and replaced it with nothing at all <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/best-generic-mirtazapine.pdf ">remeron 15 mg for sleep</a> "At the moment we simply don&#039;t have the trained eye health staff to bring eye care services to the poorest communities. This tool will enable us to do that with relatively untrained people." <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/mirtazapine-online-kopen.pdf#monkey ">remeron soltab generic</a> Peter Horby of the Oxford University clinical research unit in Hanoi, Vietnam, who was not involved in this research, said the study raised the level of concern about H7N9 and reinforced the need for intensive surveillance. <a href=" http://hsmai-europe.com/200-mg-of-cytotec.pdf#committee ">comprar cytotec online en usa lx250st</a> Mornhinweg believes “more good things will start happening” for Smith with more game experience. The rookie, not surprisingly, is his harshest critic, admittedly “pissed” and “disappointed” after he makes a mistake.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).