Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Thanks funny site <a href=" http://www.lisovani.cz/ibuprofen-motrin-or-naproxen-aleve.pdf#arouse ">where can i buy ibuprofen cream</a> The deal, hashed out in marathon negotiations between U.S. and Russian diplomats, averts American missile strikes against the Assad regime, although the Obama administration has warned that the military option remains on the table if Damascus does not comply. President Barack Obama said last week the U.S. Navy will maintain its increased presence in the eastern Mediterranean Sea to keep pressure on Syria and to be in position to respond if diplomacy fails. <a href=" http://ishedlight.com/herbalean-where-to-buy.pdf#laden ">herbalean where to buy</a> The banks were fairly large participants in physicalcommodity markets overall, but they were fairly small inindividual physical markets, except for a few areas. The stringof enforcement actions and fines been levied against the bigcommodity trading banks recently suggests they were strugglingto supervise and control their activities properly. <a href=" http://www.assurscoot.com/buy-l-arginine-online-india.pdf#cannon ">l-arginine 500mg</a> Perhaps you spearheaded that new filing system, created a template for a new and essential report, facilitated relationships with an important partner or streamlined routine processes. Anything that illustrates how you identified an opportunity and took initiative is a great thing to include. All of these examples highlight the skills that MBA programs value. <a href=" http://www.lazoabogados.com.pe/infant-ibuprofen-dose-by-weight-or-age.pdf ">children's ibuprofen dosage by weight chart</a> But while they are cashing in, their arrival is also seen as a sign of the decline of the traditional high street as the big names either consolidate in massive superstores or just pull out from the high street altogether. <a href=" http://fireflyitservices.com/amoxicillin-500mg.pdf#grace ">amoxil antibiotics pregnancy</a> It was unclear what law enforcement agency was providing the escort, which appeared to be taking place in the vicinity of the stadium. Traffic around much of the area was clogged because of the concert.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Not in at the moment <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?cheapest-erectile-dysfunction-medical-device#edmund ">erectile dysfunction pharmacist lyme disease symptoms</a> Schloter's biggest decision after becoming CEO in 2006 was the acquisition, a year later, of Italian broadband network operator Fastweb to counter lackluster growth in Switzerland, where Swisscom faced price pressure and increasing competition. <a href=" http://www.careercadence.com/inderal-10mg-for-performance-anxiety.pdf#representative ">inderal la 60 mg for migraines</a> "It does sound like the bonds could be mispriced. At thislevel, it is just too tight for a Triple B credit," the tradersaid. "But it actually reflects a general strong bid for Koreannames, so you see the Korea Gas 2018 also pulling in to 140bp,28bp from its reoffer spread." <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/tamsulosin-tablets.pdf#urgent ">generic alternative to flomax</a> Federal prosecutors in August brought criminal chargesagainst two former JPMorgan traders, accusing the pair ofdeliberately understating losses in the "Whale" scandal. The SECreceived an admission of wrongdoing from the bank in a parallelcivil action, a rare step for the government agency. <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/accutane-diary-uk.pdf#delirium ">generic accutane uk</a> He addressed the court on a day of often emotional testimony from family members about his troubled childhood and from a psychologist who said Manning felt extreme mental pressure in the "hyper-masculine" military because of his gender-identity disorder — his feeling that he was a woman trapped in a man's body. <a href=" http://fotahouse.com/is-there-a-cheaper-alternative-to-nexium.pdf ">gia thuoc nexium 20mg</a> "The country is reeling from the deterioration of services and we need to treat the wounds to start a new phase with genuine cooperation between the two authorities," new MP Issa al-Kandari said, referring to the government and parliament.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).