Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

A few months <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/apo-doxepin-for-itchy-skin.pdf#limited ">apo-doxepin 10mg capsule</a> Finding the best people for your business is no longer just a matter of putting out an advert and hoping for the best. The brightest people are in much demand right now, so you need to stay on your toes. Here's how to get ahead of the pack: <a href=" http://www.kfc.pt/propecia-prescription-online-the-uk-buying.pdf#need ">lloyds pharmacy online propecia absetzen</a> Gold prices fell further on Tuesday after Syria accepted aRussian proposal to give up chemical weapons and win a reprievefrom U.S. strikes, while uncertainty over the timing and pace ofU.S. monetary stimulus also weighed. <a href=" http://www.iap.org.br/concerta-dosing-chart.pdf ">buy concerta online europe</a> "This is an ongoing issue that we'll have to address going forward with a host of countries," Rhodes said. "Our basic point is the United States government collects intelligence just like just about every other country in the world. So the notion that we are unique in terms of intelligence collection in other countries is just not true." <a href=" https://www.loket.nl/paxil-cr-generic-available.pdf ">paroxetine 10 mg weight loss</a> Rosie O'Donnell took to her Twitter account to share some happy news on Jan 9, 2013. With an adorable picture of her new bundle of joy, O' Donnell announced to her 588,000 followers that she and wife Michelle Rounds have a new addition to their family, a baby girl. "we r thrilled to announce the arrival of r daughter Dakota - #withloveandthanks - AMEN," she tweeted. Congrats! <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-withdrawal-joint-pain-bodybuilding.pdf ">citalopram online bestellen hema</a> President Obama, saying he was not "resigned" to a shutdown,said he planned to talk to congressional leaders later, as wellas on Tuesday and Wednesday, but held out no new offer ofcompromise on his signature health-care law.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We were at school together <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-200-mg-adalah-obat-ocuson.pdf#worker ">cefixime 200 mg adalah obat ocuson</a> FRANKFURT, Sept 19 (Reuters) - Deutsche Lufthansa unveiled a $19 billion order for new jets on Thursday as itsoutgoing chief executive warned the historic investment must notdilute the resolve of Europe's largest airline to stay in theblack. <a href=" http://tamarabaranova.com/can-you-buy-flagyl-over-counter.pdf ">order flagyl online canada</a> Gulzad does not see his work as illegal. He arranges tickets, as well as pointing people to others able to provide fake identity documents, invitation letters and even passports, to either underpin asylum bids or secure precious visas. <a href=" http://www.iap.org.br/new-nordic-chili-burn-tablets.pdf ">new nordic chili burn review</a> Ryan is paid to make coaching decisions, which includes who will and won’t play for him. He made that crystal clear last year when he said that benching Mark Sanchez was “solely my decision.” However, he changed his tune Sunday: “At no time was that ever just my decision,” Ryan said. <a href=" http://thejnpproject.com/acyclovir-backorder-2010.pdf#federal ">where to buy acyclovir cream </a> The idea for a Catholic cricket club was the brainchild of John McCarthy, Australia's ambassador to the Vatican. He wanted to see something similar to the Clericus Cup, a soccer tournament among the religious colleges and seminaries of Rome. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-300-mg-tablets-information-lci.html ">allopurinol duration of treatment for gout zucchini</a> I take offense of the new term libertarian Republicans. I find it very hard for anyone to be both. Republicans and Libertarians agree very little. I guess we have to blame the two party system and the GOP&#8217;s and DNC&#8217;s control of the election process for not allowing any other parties representation in our government.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).