Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Free medical insurance <a href=" http://www.opusdesign.nl/albuterol-salbutamol-inhaler.pdf ">ventolin inhaler</a> FBI Special Agent in Charge Mary Rook from Salt Lake City said the FBI will continue to work with law enforcement in both Idaho and California as the case transitions back to the San Diego Sheriff's Department. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buying-generic-propecia-online-safe.pptx ">buy finasteride online uk</a> According to the study, the proteins that make up the threads come in two varieties: one that acts like a stretchy bungee cord which account for the stiffness of the filaments - eighty per cent of the threads are made from this protein - and twenty per cent are made of a soft and stretchy variety. <a href=" http://hsmai-europe.com/cytotec-pill-for-sale-after-miscarriage.pdf#fairfax ">cytotec dosage for missed miscarriage common</a> The website says the women, both members of the U.S. women’s national team, exchanged vows Saturday in a beachfront ceremony at Sunset at the Villas at Po’ipu Kai on Kauai. Hawaii does not offer legal same-sex marriages, but it does offer civil unions; there is no word so far on if the pair got a civil union license, or if their wedding was simply symbolic. <a href=" http://sinestezia.com/purchase-tofranil-online.pptx#ocean ">purchase imipramine</a> In other testimony, a digital forensic investigator with the Los Lunas Police Department told the jury that an Internet search from November 2006 on "how to kill someone" was found on Levi Chavez's computer. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/nexium-coupon-card-2015.pdf#alteration ">nexium mups 20 mg anwendungsgebiete</a> There will be risk involved, especially early on when Johnson is finding his way. Risk beats the status quo. Collins is nothing more than a recycled NBA analyst. Is he going to be a difference maker? Oh, he’s going to bring a coach’s perspective? We’ve seen that movie.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could I have a statement, please? <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-mobic-online.pdf ">order mobic online</a> Bu alcohol was back in music by 2001, featuring in eight percent of popular hits. This figure continues to climb, more than doubling by 2011, with almost one in five (18.5%) top 10 songs featuring alcohol-related lyrics. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/lansoprazole-uk.pdf#worlds ">prevacid chewable tablets</a> The OMG Life Autographer has three capture rates: Low, which will mean images are recorded at around 50 per hour, Medium (around 100 images per hour) or High (around 200 images per hour). Alternatively, you can press the Action button once to trigger the camera to take a sequence of nine shots. <a href=" http://keaneynevin.ie/?depo-provera-50mg.pptx ">where can i purchase provera</a> The announcement paves the way for an imminent trial in Jinan, the capital of Shandong province. Xinhua gave no date for Mr Bo&rsquo;s day in court but sources in Chongqing have said it is likely to be held in August or September and Thursday&rsquo;s charges indicate that the trial is now close. <a href=" http://vallashopen.se/alvedon-gravid-hur-ofta.pdf#lads ">alvedon i usa</a> The SEC's decision to seek public comments on thecontroversial report could lay the groundwork for a turf battlebetween the SEC, the traditional regulator of mutual funds, andthe Financial Stability Oversight Council, or FSOC. <a href=" https://www.allofmyheart.co.uk/sinequan-tegen-jeuk.pdf#possible ">sinequan tegen jeuk </a> Under the initial agreement, Cooper shareholders stand toreceive $35 per Cooper share, a premium of more than 40 percentto its price before the acquisition announcement, valuing thedeal at $2.5 billion.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).