Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Get a job <a href=" http://www.scacontemporary.com/olanzapine-zydis-dose.pdf ">zyprexa zydis dosage range</a> In 1992, producers could show videogame-like tracks forAmerica III and Il Moro di Venezia as they sailed off San Diego,California, to illustrate race tactics and relative positions,or live aerial shots of the boats racing - but notsimultaneously. <a href=" http://vonfluestudio.com/cheap-nexium-40-mg.pdf#onion ">help buying nexium</a> upstater, that is no doubt true, but sometimes you need to walk before you learn to run.. Obamacare is a great start, and seems to me to be bridging a gap in the interim.. THe folks killing SIngle Payer are the GOP&#8230; <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-doxycycline-hyclate.pdf#shake ">purchase doxycycline online</a> Danny Kushlick, head of external affairs at think-tank Transform Drug Policy Foundation, said: "This research should serve as a wake-up call to policymakers to legally regulate drugs as an urgent priority. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/where-can-i-buy-clotrimazole-drops.pptx ">buy lotrisone cream online</a> Last month the U.S. Congress told the U.S. TradeRepresentative to report back within six months on Moscow's WTOcompliance and to keep reporting back annually. USTR said itwould "use all appropriate tools," ranging from diplomacy tolitigation at the WTO. <a href=" http://www.teamjolokia.com/buy-pharmacy-books-online.pptx#glasses ">generic drugs market in brazil</a> The eight-carriage high velocity train came off the tracksjust outside the pilgrimage centre of Santiago de Compostela innorthwestern Spain on Wednesday night. It was one of Europe'sworst rail disasters.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How many would you like? <a href=" http://www.catenn.org/zyban-discunt-cupn.pdf ">zyban (buprpin hcl sr)</a> An ambitious approach with Russia once again in a co-equal role would have the overarching purpose of heading off the ever-broadening Sunni-Shiite battle lines. It is worth the effort. Terrorism, whether fostered by Syria's civil war or Salafist radicals as far afield as Pakistan, Afghanistan and Yemen, continues to grow. If the Sunni-Shiite split festers and expands, so will terrorism. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=junior-motrin-chewable-tablets-children39s.pdf#am ">what&#39s in motrin ib crushed</a> While the National Health Service admit that they do not know if e-cigarettes are completely safe “until they have been thoroughly assessed and monitored in a large population over time”, they describe them “as the lesser of two evils” compared to tobacco smoke. <a href=" http://atlantisclubkft.hu/scabies-permethrin-new-bumps.pdf ">purchase permethrin cream</a> UnitedHealth said it had 45.3 million people enrolled in health plans as of September 30 and added a total of 275,000 members during the quarter, helped by increases in Medicaid and Medicare Advantage membership. Its international large-group business also expanded. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/lamisil-tablets-online.pdf#obliged ">lamisil athletes foot spray reviews</a> Unfortunately,gas prices have been declining.I was hoping gas prices would get to $10 a gallon and that would be a huge incentive for people to drive less,carpool,bicycle,walk,etc.But recent discoveries of large amounts of fossil fuels has killed that hope.Maybe there will be a breakthrough in battery technology,to get us away from gas powered autos.It&#8217;s amazing that so many parents drive to schools,shuttling their lazy kids.Traffic,here in So California,greatly increases,when schools are in session. <a href=" http://www.tdic.it/norvasc-10-mg-bid.pdf#instructor ">norvasc 2.5 mg effets secondaires</a> Smith said a two-year extension of current law is the most likely outcome. Others say anything from legislative success to a complete stymie is possible. "It's a pretty stalemated situation," said Otto Doering, professor of agricultural economics at Purdue University.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).