Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I never went to university <a href=" http://fit2rundirect.com/suprax-generic-available-jsp.pdf#oz ">cefixime tablets ip 200 mg is used for vlogging</a> There are probably as many fads in the investing world as there are in clothing styles for teenage girls. Currently alternative investments are all the rage. Mutual fund companies can't develop new alternative products to peddle fast enough. Fads are fun in fashion and pop-culture they aren't always a good thing in the investment world. <a href=" http://www.ashmontmedia.com/releases/doxycycline-hyclate-100mg-twice-daily.pdf ">doxycycline to buy</a> "I generally think [chief executives] spend far too long in the same business," she says. "I think you should... make the business great, stay around a little while to enjoy that, and then probably move on to the next thing." <a href=" http://www.adsprecision.com/toprol-metoprolol-twice-daily-dosing.pdf#cheap ">metoprolol toprol xl bcc</a> The brothers plan to bring that innovative approach to Jimmy&rsquo;s Farm with diverse plants such as edible electric daisies which &ldquo;fizz&rdquo; when eaten; tomato &ldquo;sweet aperitif&rdquo;, which are sweet but with thin skins; 'Sarpo Axona&rsquo; potatoes, which produce a creamy texture, and red strawberry popcorn. <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?penegra-buy-india.pdf ">penegra tablet price in india</a> Before his downfall, Armstrong was much less hesitant to swamp courts at home and abroad with expensive lawsuits designed to suppress the truth about the sophisticated doping programs fueling his teams. But now his lawyers argue that harassment would occur if witnesses were subjected to repeated questioning in different court cases. <a href=" http://ascofarve.com/?buy-1-test-cyp.pdf#steam ">1 test cypionate dose</a> But Collins said the ripple effect would be felt far beyond NIH's Bethesda, Md., campus. The shutdown comes on top of what he called a historically bad year for scientists who tried to get financing from the nation's leading funder of biomedical research.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I support Manchester United <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/order-promethazine-codeine-from-canada.pdf ">where can you purchase promethazine</a> JPMorgan Chase & Co, the largest U.S. bank byassets, advanced 0.4 percent to $55.34, after reporting a 31percent jump in quarterly profit. Wells Fargo & Co, thebiggest U.S. mortgage lender, climbed 2 percent to $42.74 afterposting quarterly results that topped expectations. The S&Pfinancial index gained 0.3 percent. <a href=" http://www.hollywoodrecords.com/que-es-tadacip.pptx#rode ">tadacip 40 mg</a> You can write, but you cannot read? The majority of Americans when polled DO NOT approve of what the republican strategy has been. Saying a lie doesn't make it true. It only makes it a fact that you're a liar. The majority of America doesn't want a government shutdown over ACA. <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-cozaar.pdf#planets ">purchase losartan online</a> Unless Snowden is carrying all the documents in a money belt, you can be sure the Russians have copies of them. I had taken part in technical fairs in Moscow. Manuals, etc. that were left locked up showed that they had been scrutinized during the night. <a href=" http://www.fondapi.it/zoloft-online-canada.pdf#curtain ">discount zoloft no prescription</a> Smith is active and set to play against the Indianapolis Colts. He is a key pass rusher and sacks leader for the 49ers, and coach Jim Harbaugh said the NFL would decide how to punish the third-year pro, who turns 24 Wednesday. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/provera-10mg-tabletki.pdf#that ">depo provera online pharmacy</a> The United Nations yesterday demanded Syria give its chemical weapons experts immediate access to rebel-held Damascus suburbs where poison gas appears to have killed hundreds just a few miles from the UN team&apos;s hotel.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).