Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to open a business account <a href=" http://www.ingesom.com/index.php/mirtazapine-15-mg-to-get-high-cda.pptx ">mirtazapine 15 mg price nse</a> Sir Mark's grandchildren had to give their permission for anexhumation to take place, although the Department forConstitutional Affairs and the Health and Safety Executive willhave to vet the plans which have been authorised by a churchcourt. <a href=" http://keaneynevin.ie/?order-tretinoin-cream-online.pptx#sill ">obagi tretinoin cream 0.05 uk</a> Newcastle had agreed an £8m fee with Marseille, but, on the day he was due to arrive on Tyneside for a medical, the France international headed to Loftus Road instead when QPR&rsquo;s owner Tony Fernandes and manager Harry Redknapp convinced him to sign for them instead. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/order-bupropion.pdf#proceeding ">buy cheap zyban online</a> Last, but not least, the film shows a palm-fringed beach apparently on one of France's overseas territories such as Guadeloupe or Réunion island. It turns out, however that the images were stolen from the opening credits of a Slovak soft porn reality TV show called Hotel Paradise. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/nexium-commercial.pdf ">nexium commercial</a> A patrol boat of the Armed Forces of Malta (AFM) rushed first to the spot, followed by two Italian navy ships that received an alarm from Maltese authorities. Helicopters were also launching life jackets and rafts into the sea. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/crocin-pain-relief-composition.pdf ">crocin medicine salt</a> Pay attention to your intuition, if you think something is not quite right, there is a good chance that it isn’t. Don’t pass off something your intuition is trying to tell you as unimportant, pay attention.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://stravemarketing.com/cheaper-version-of-seroquel.pdf ">cheap seroquel no prescription</a> As a result of the bank actions, the companies allege thatthey paid artificially high trading costs to buy and sell thecredit default swaps, contracts that are used to protect againstlosses if a borrower defaults or to speculate on a company orcountry's credit quality. <a href=" http://www.gcva.com/buy-rogaine-5-in-canada.pdf#traverse ">where can i buy minoxidil rogaine</a> Marks says he relied on the due diligence from advisors (KPMG). He also points to David Anderson (former chief executive of Co-op bank) and Neville Richardson (former chief executive of Britannia) as being primarily responsible, but says he bears some responsibility as a member of the Co-op bank board at the time. <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/glycomet-500-mg-dosage.pdf ">buy metformin xr online</a> If there's a problem with the brilliant twist, it's that it's begging for a conclusion that The Wind Waker can't deliver. As polished as it was and is, this game had a rushed development that resulted in substantial cuts - two dungeons were removed, leaving just four, none of them really a classic - and a few fairly obvious bits of recycling and make-do design, including an underwhelming climactic area (although the final fight with Ganondorf is superbly staged). The cracks are very carefully papered over and you could hardly call the game too short, but it can't help feeling truncated, like it's missing something. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-tablets-4mg-chew-valley.pptx#distinction ">montelukast sodium price philippines ikea</a> Santos said in an interview with The Associated Press that Vice-President Joe Biden called him about the issue following revelations by Snowden that U.S digital snooping has targeted allies as well as foes. Santos said Biden offered a series of technical explanations. Asked if he was satisfied with them, Santos replied, "We are in that process." <a href=" http://future-software.co.uk/metronidazole-cream-buy-uk.pdf#chicken ">buy flagyl er</a> A separate tender to buy and build 56 military transport planes at an estimated cost of 119 billion rupees ($1.9 billion) has been extended by two months, Sukumar also said. The Defence Ministry launched the tender in May to replace an ageing fleet of Avro jets.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).