Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you tell me my balance, please? <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/atorvastatin-online-uk.pdf ">buy atorvastatin uk</a> At Longleat, a stately home built in 1580 in the country of Wiltshire where the grounds were designed by the noted English landscape architect Capability Brown, you can go "on safari" in what Longleat's website says is "widely regarded as one of the best examples of high Elizabethan architecture in Britain." <a href=" http://randyniles.com/fiorinalcodeine-3-cap-30mg.pdf ">fiorinal with codeine 3 high</a> With the league downplaying the violence angle, the collisions have mostly been left on the cutting room floor. There are a few violent moments, like Clay Matthews whacking out an opponent for Verizon's NFL Mobile. <a href=" http://www.wigt.co.uk/online-proscar-prescriptions.pptx ">generic finasteride 1mg</a> SINGAPORE, Oct 7 (Reuters) - Indonesia's growing gasolinedemand could help pry open a new trade route for the motor fuelin the next five years, as cargoes start heading to Asia on aregular basis from a European market awash with supplies. <a href=" http://www.hardmusica.pt/order-motilium.pdf#register ">buy motilium online uk</a> Ah, democracy in the hands of the inexperienced and unprepared. Elect a zealot and you get what you voted for. The victor takes the spoils and immediately bends the system. A 49.5 to 50.5 result as is increasingly common is not going to stick because those 49.5 do not understand why they are being done over. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-bimatoprost-online-cash-on-delivery.pdf#alley ">cheap bimatoprost saturday delivery cod</a> With Telefonica tightening its grip on Telecom Italia, many analysts expect a break up of TIM. By mergingwith Portugal Telecom, Oi aims to make cost savings and putitself in a better position to raise equity in order to takepart in any consolidation and reverse its underperformance.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm not sure <a href=" http://www.medizzine.com/?pumpkin-seed-oil-hair-loss-in-women.pdf#voyage ">pumpkin seed oil 1000 mg supplement benefits</a> As police chief of Chongqing, where Bo was Communist Party chief until he was dramatically sacked early last year, Wang Lijun was known as the strong arm of the law, energetically carrying out Bo's crackdown on crime and gangs. <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-floxin.pdf#disposed ">buy ofloxacin ear drops</a> “I’m not going to make excuses for the last two years,” Collins said before the Mets held on for a 5-4 victory over Philadelphia at Citi Field. “It’s important to get them through this on a positive note. If you’re gonna win, you have to win when the grinding gets tough. That’s when good teams beat up on teams that are not that good.” <a href=" http://www.assurscoot.com/vitahealth-tongkat-ali-maca-plus.pdf ">tongkat ali indonesia</a> Those who bought their shares through the Government's Royal Mail share trading service can sell their shares from today. They can sell through Equiniti, whose sharedealing service is called Shareview. There are a number of ways to trade, according to the official prospectus for the share sale. Online at www.shareview.co.uk or using the telephone helpline on 0845 268 0282 or 0121 415 0250. Investors can also transfer their shares over to a broker. <a href=" http://www.world-television.com/cheap-cabergoline.pdf#saucer ">buy dostinex online</a> &#8220;In a way, you&#8217;re becoming tired of that taste without even eating the food,&#8221; said Ryan Elder, the study co-author and BYU professor in the article. &#8220;It&#8217;s sensory boredom &#8212; you&#8217;ve kind of moved on. You don&#8217;t want that taste experience anymore.&#8221; <a href=" http://hsmai-europe.com/misoprostol-cytotec-di-malaysia-semarang.pdf#elevation ">mifepristone misoprostol australia dosage</a> Obama insists on &#8220;kicking-the-can&#8221; down the road and then having another &#8220;debt crisis&#8221;, this has been twice a year now, and still Obama has not once sat down and worked on a balanced budget plan with Congress, it&#8217;s always a crisis of his own making.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).