Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What sort of work do you do? <a href=" https://www.ivanexpert.com/medrol-dose.pdf ">methylprednisolone what is it</a> "Unsurprisingly, there has been a number of rumours circulating. While unfortunate, my decision to close the school related to a short-term health and safety issue that has now been completely resolved and will not reoccur. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/where-can-i-buy-proscar-online-uk-qwerty.pptx#alternative ">finasteride online pharmacy uk mba</a> Oman's second-largest bank by market value made a profit of8.3 million rials ($21.6 million) in the three months to Sept.30 compared to a profit of 9.3 million rials in the prior-yearperiod, Reuters calculated from previous financial statements. <a href=" http://vonfluestudio.com/accutane-cheapest-price.pdf ">buying accutane online yahoo answers</a> "When I arrived at the scene, I was very shocked because he had changed dramatically, he was emaciated," said Yu's ex-wife, Wu. "The doctor told me there was no point in resuscitating him, there was no hope." <a href=" https://www.gebman.com/index.php/tamoxifen-citrate-reverse-gyno.pdf ">non prescription nolvadex</a> A new cloud computing and business-focused products unit would be headed by Satya Nadella, who currently oversees Microsoft's server business, according to a Bloomberg report last week. Julie Larson-Green, the current co-head of Microsoft's Windows operating system business, will lead the company's hardware efforts, including the Xbox video game console and the Surface tablets, Bloomberg said. <a href=" http://armanoswine.se/buy-terbinafine-250-mg-tablets.pdf ">where to buy terbinafine hydrochloride tablets</a> For Republicans, the website's woes offered them a new wayto fight what they feel is Obama's unwarranted expansion of thefederal government. Last week, they were forced to back downfrom a budget fight begun by their bid to cut off funding forthe healthcare law - a squabble that led to a 16-day governmentshutdown and a close call with a debt default.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We'd like to invite you for an interview <a href=" http://dsg.cz/permethrin-spray-for-lice.pdf#spread ">buy permethrin</a> Computer engineering student Eric Dahl now ranks third in the world of competitive eating as determined by All Pro Eating rankings, though he once held the top spot. Dahl has earned more than $18,000 in prize money or merchandise to help pay for his education. <a href=" http://unpluggedexpo.com/pethidine-during-childbirth.pdf#fee ">pethidine injection indication</a> Most migrants come from sub-Saharan Africa, but this year many are fleeing the civil war in Syria or political turmoil in Egypt and other parts of North Africa. Many are drawn by hopes of finding work in Europe and often do not stay in Italy. <a href=" http://dsg.cz/lisinopril-hctz-picture.pdf#imperial ">lisinopril 2.5 mg</a> It was the first Arab country to buy F-16s, widely viewed as a symbol of political and security ties with Washington. U.S.-Egyptian co-production of the M1A1 Abrams battle tank has also been a key part of U.S. assistance. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/bula-zyban-150mg-pills ">zyban rdering iphone</a> Mr Widodo said the city government would place the confiscated monkeys under the control of the Jakarta Marine and Agriculture Office while their owners were trained to learn new skills for other jobs. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/prostacid-con-saw-palmetto.pdf#rising ">prostacid con saw palmetto</a> Collier argued that medical insurers in fact held &ldquo;the whip hand&rdquo; in the relationship between hospital operators and insurers, despite the CC ruling otherwise. He said: &ldquo;Networks are created and maintained by insurers, not hospital operators and insurers use them to drive competition between hospitals for network status.&rdquo; Collier pointed out that medical insurance premiums have been rising faster in recent years than BMI&rsquo;s prices to insurers.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).