Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We need someone with experience <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/10mg-of-accutane-per-day-gta.pdf#bake ">10mg of accutane per day lewis</a> Copies will be available in Starbucks stores, online, and intear-out ads due to run on Friday in the New York Times, theWall Street Journal, USA Today and the Washington Post. Fromthis Friday through the weekend, people can take a signedpetition to a Starbucks store or sign it in a store. They canalso sign the petition online. <a href=" http://www.gcva.com/can-i-buy-topiramate-online.pdf#stroke ">buy topiramate online</a> MeyGen Limited, a joint venture between investment bankMorgan Stanley, utility International Power andtidal technology firm Atlantis Resources Corporation, willinstall the 86-megawatt (MW) tidal array in stages, startingwith a 9 MW demonstration project. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/nexium-advil.pdf#millet ">iv nexium drip</a> The first phase of the trial, which wrapped up in April,looked at dividing blame among BP and its contractors,Transocean Ltd and Halliburton Co, for thedisaster that left 11 men dead and huge stretches of sea andcoast fouled with oil. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-pzaw.pptx#tortoise ">levitra muuu</a> John Randall, the Deputy Chief Whip who was embroiled in the Plebgate row, and Chloe Smith, a cabinet office minister best known for a &ldquo;car crash&rdquo; interview with Jeremy Paxman on Newsnight, have both stepped down. <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-antibiotic-usage-cycle.pdf ">buy cefixime 400 mg sjukdom</a> The cash-strapped SFO, one of a number of prosecutors and regulators across the globe investigating the complex case, has received extra funding to help cover its Libor costs from a government keen to see results.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm on a course at the moment <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/tamoxifen-endometrial-cancer-risk.pdf#hart ">how to get nolvadex prescription</a> “There are organizations who want to stop all hydrocarbon development in the Arctic in the name of stopping or slowing down climate change,” he says. “It isn’t going to change the trend the world is experiencing. They’d just open up the valve a little wider in Saudi Arabia or somewhere else.” <a href=" http://www.algordanza.pt/300-mg-topamax-migraines.pdf ">generic topamax for migraines</a> The treating physician noted that the boy was filthy, "non-verbal" and reeked of cigarette smoke. Police made a welfare check on the couple's east Denver apartment after learning that there were three other boys in the household. <a href=" http://uff-fau.org/dayquil-dosage-time.pdf ">dayquil severe barcode</a> "It goes to being able to improve on transition defense. We were last, so improve on shot selection, you make a turnover, make it where it goes out of bounds so they have to take it out and you have a chance to set your defense. Those are things we have to improve on. Miami is the champion because they have the best player in the world (LeBron James), but they do things very well. And when you turn the ball over, they capitalize." <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-levothyroxine-online.pdf#deliberately ">order levothyroxine sodium</a> And her friends, according to sources close to Abedin, are as surprised as the rest of the public that she chose to publicly defend Weiner after gossip website The Dirty revealed another woman who claims that she had a longstanding sexual relationship with him online. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/buy-griseofulvin-uk.pdf ">griseofulvin buy online uk </a> &#8220;When we have hikers that come upon grizzlies and they have a cub, the first thing the mother&#8217;s going to do is try to defend those cubs,&#8221; Yellowstone spokesman Dan Hottle told ABC News Radio.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).