Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Your cash is being counted <a href=" http://www.hardmusica.pt/buy-prozac-usa.pdf ">where can i buy prozac online</a> Besides just offering chips, Intel intends to distribute designs and software for devices using them known as &#8220;gateways,&#8221; which connect to the existing control circuitry associated with various pieces of machines and equipment. The company doesn&#8217;t expect to sell such devices under its own brand, but expects them to serve as prototypes for customers to make gateways of their own. <a href=" http://www.handsfree.com/misoprostol-online-purchase-india.pdf#handbag ">purchase misoprostol</a> The Mid Day Meal Scheme was introduced to ensure that a hot cooked lunch would be provided to government supported schools. The meal was meant to contain at least 300 calories per child, with 8-10g of protein. The policy was welcomed as it would mean that the children, many of who come from the most vulnerable sections of society, might attend school because of it and also receive some much-needed nutrition. It is estimated that approximately 100 million schoolchildren are fed through the scheme. But unfortunately, the leakages and corruption in the system are said to be equally as large. <a href=" http://www.balderbuss.se/order-bimatoprost-cash-on-delivery.pptx ">order prescription bimatoprost</a> This is the latest in a series of alleged incidents of sexual assault involving college football players. In June three U.S. Naval Academy football players were charged with raping a female midshipman at an off-campus party in April 2012. <a href=" http://lucyhale.com/what-is-tretinoin-cream-usp-005-used-for.pptx ">cheap tretinoin cream</a> Health officials in Iowa and Nebraska on Tuesday identified prepackaged salad mix as the source of a severe stomach bug that sickened hundreds of people in both states, but federal authorities said it's not clear whether cyclospora outbreaks elsewhere in the U.S. are also linked to that produce. <a href=" http://www.nclean.us/price-of-dapoxetine-tablets-in-india.pdf#renew ">dapoxetine safety</a> The trial included allegations that Albuquerque police officers who responded to the Chavez home in nearby Los Lunas removed and even flushed key evidence down a toilet. Witnesses also described a workplace where interoffice romance was quite common, including both Levi and Tera Chavez having affairs with members of the police force.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Languages <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/dayquil-severe.pdf#month ">dayquil vs generic</a> Even so, the company is busy shoring up local relations inHouston. Last month the Houston Astros baseball team hosted morethan 2,000 Occidental employees and family members at CommunityLeader Occidental Night to celebrate a new partnership with theAstros Foundation to refurbish Houston playing fields. <a href=" http://www.medizzine.com/?sildenafil-professional.pdf ">sildenafil professional 100mg</a> When the new family departed from St. Mary's Hospital's Lindo Wing Tuesday, the world got its first glimpse of the little prince who came out in his mother's arms. The day-old baby was swaddled in a white blanket and poked his hand out, as if to greet the world. <a href=" http://future-software.co.uk/buy-paroxetine-online.pdf ">buy generic paxil cr</a> SIR &ndash; My early-morning commuter train has been rescheduled four minutes earlier, to give it a chance of arriving on time during &ldquo;leaf fall&rdquo;. But it still arrives in London four minutes late as usual, so taking eight minutes longer than the originally timetabled 38 minutes. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=azelastine-fluticasone-furoate-nasal-spray-xrow.pdf#react ">flonase and nasal decongestant</a> "I don't want to get out of it," says Patrick Müller, the project leader for powertrain. He's right &ndash; there are conventionally sporting BMWs that are a lot less fun to drive than this. <a href=" http://www.bascperu.org/generic-strattera-no-prescription.pdf ">strattera prescription prices</a> The out-of-the-box theater piece was born in a bank vault, where Washburn assembled his Civilians and challenged them to recall the cult favorite “Cape Feare” episode of “The Simpsons.” Apt, since the spiky 24-year-old cartoon series features an atomic plant run by, of course, Mr. Burns.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).