Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

A pension scheme <a href=" http://www.welaunch.co.uk/nexium-mups-20-mg-para-que-sirve.pdf#eating ">nexium 10 mg sachet for babies</a> An estimated 54% of women undergo oophorectomy at the same time as hysterectomy. Before 2002 post-hysterectomy estrogen usage among women without ovaries was 90% and 53% among those with ovaries. Investigators performed separate analyses of mortality associated with declining estrogen use for women with and without ovaries. <a href=" http://www.lisovani.cz/rogaine-printable-coupon-2012.pdf#joseph ">cheapest way to buy rogaine</a> By 2017, nearly 20 percent of employees nationwide could gettheir health insurance through a private exchange, according toAccenture Research. A recent report by the National BusinessGroup on Health said that 30 percent of large employers areconsidering moving active employees to exchanges by 2015. <a href=" https://www.citis.com.br/buy-clomid-tablets-overnight.pptx ">price clomid ireland tours</a> Prosecutors said they would apply for Hewitt's trial to be held at the South Gauteng High Court in Johannesburg because two of the three alleged offenses occurred within its jurisdiction. The defense argued that Hewitt was too old to travel and said it would make an application for the trial to be held in the Eastern Cape province, where he lives. The trial was expected to last about a month, Griebenow said. <a href=" http://drakeed.com/where-can-i-buy-chloroquine-in-the-uk.pdf#jewelery ">chloroquine 250 mg tablets</a> The Wii U was launched in November 2012 as a high profile overhaul of the group's best-selling Wii player. A month before the launch, however Nintendo warned it was suffering from the boom in smartphone gaming and that it would sell the Wii U at a loss initially to encourage sales. <a href=" http://www.myh.org.uk/getting-accutane-gs-9450.pdf#arts ">getting accutane jerawat</a> In the state court proceeding on Friday, Judge Aquilina saidshe plans to keep the White House informed on matters affectingpensions by sending her rulings in the state cases to PresidentBarack Obama, according to her law clerk, and attorney WilliamWertheimer, who is representing retirees in a lawsuit.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I'd like to apply for this job <a href=" http://sinestezia.com/purchase-prilosec-otc.pptx#brooch ">can prilosec be purchased over the counter</a> The Moto X launch comes as speculation grows that Apple willunveil a less expensive version of its iPhone later this year.There are also rumors that Amazon.com is developing a low-costsmartphone, to follow up on the success the e-commerce companyhas had with its Kindle tablets. <a href=" http://haravginsburgh.com/online-dapoxetine.pdf ">dapoxetine long does last</a> The serious case review executive summary, written by Kevin Harrington, said: "There was no information known to any agency which would suggest that Child A&#039;s life would end as it did, or indeed that she was at any risk of physical harm." <a href=" http://www.disneyconcerts.com/penegra-express-side-effects.pptx ">penegra tablet is used for</a> This translates as &ldquo;forest nursery&rdquo;. Children aged three to six play out in the woods from 8am until 2pm, year round, whatever the weather. From between the trees emerged a gang of red-cheeked kids, singing and waving sticks. They were kitted out in boots, gloves, hats and all-over rubber dungarees called matschhose (mud trousers). Good thing, too, as it was snowing and about zero degrees. &ldquo;How do the children manage?&rdquo; I asked the manager Michaela. &ldquo;It&rsquo;s really healthy for them,&rdquo; she said. &ldquo;They wear the correct clothes to stay comfortable, and they are always busy and exploring.&rdquo; <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-tretinoin-online-uk.pptx#shoved ">buy obagi tretinoin online</a> Author Tom Clancy in 1985, a year after he published his first book, 'The Hunt for Red October.' Clancy's publisher, G.P. Putnam's Sons, confirmed that Clancy had died on October 1, 2013 in Baltimore.  <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/levonorgestrel-price-in-india ">what is levonorgestrel pill</a> After their 1986 divorce, Knight took up with Dave Saunders, a one-time racecar driver who was working in the mines. He was a simple guy who loved dogs, booze and good times, which Knight, with her roaring hunger for wild sex, was quick to provide.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).