Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/flagyl-backorder.pdf#club ">where can i order flagyl</a> "There was a kind of consensus that, early on ... he couldn't survive all that long," said Dennis Ross, a top White House adviser on the Middle East until late 2011, who argued for both tougher rhetoric and more action. "And there was a kind of presumption that if we just do the economic stuff, we'll make it untenable and that will be sufficient." <a href=" http://future-software.co.uk/buy-clomid-50mg.pdf ">cheap clomiphene citrate</a> "We didn't win, but we just really hope it goes to someone who needs it. This town was pretty hurt by the storm last year," said Dara Conklin, 53, a school teacher who is among 43,000 residents of Egg Harbor Township. <a href=" http://edmundross.ie/ja-existe-generico-de-xenical.pdf#sly ">xenical generico no brasil</a> On June 5, a federal judge issued a temporary restraining order to prevent U.S. Health and Human Services Secretary Kathleen Sebelius from enforcing the rule for Sarah. By June 10, the Organ Transplantation and Procurement Network re-evaluated the Under 12 Rule and decided to keep it but created a mechanism for exceptions, depending on the case. <a href=" http://radiocfxu.ca/?where-to-buy-nolvadex-online-forum.pdf ">is it illegal to purchase nolvadex</a> China has done the same with islands belonging to Vietnam and China is also building on Philippine shoals, so look at China &#8211; just a big bully. It&#8217;s time for the world to show China it is just a big bully and it&#8217;s time to put China in its place. China invaded East Turkestan and Tibet and India and it just keeps up trying to grab up land and islands. It is like a spoiled child who wants it all. <a href=" https://www.citis.com.br/can-you-take-clomid-if-pregnant-working.pptx#sufficient ">clomid hcg iui twins gsm</a> BFAWU leader calls on Labour leader Ed Miliband to put clear “blue water” between the Labour Party and the Conservatives, warning that support for from the trade unions for Labour “must be reciprocated.”

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I really like swimming <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/zyban-nline-australia ">d i need a prescriptin fr zyban</a> Costolo - who had sold Feedburner, an advertising-based blog publishing service he founded, to Google for $100 million - had no such doubts. By his second month on the job, he had helped persuade Williams to green-light engineering positions to build Twitter's first ad unit, which would become the "promoted tweet" - the cornerstone of Twitter's business today. <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/pristiq-for-depression#doubly ">desvenlafaxine adverse effects</a> For small business owners and freelances, the choice is not so obvious. Boxed software can be used for years and years at no extra cost. A monthly subscription can end up being a bigger chunk of an already tight budget. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/can-you-buy-lansoprazole-uk.pdf#freezing ">over the counter alternative to lansoprazole uk</a> Those who criticize Snowden for trying to inform the American public about what is being done in their name, with their hard earned tax dollars, obviously do not understand or possess the foggiest concept of what $ 3,000,000,000,000. American dollars represents. <a href=" https://www.citis.com.br/how-long-to-use-clomid-after-cycle-it-takes.pptx#gross ">clomid dosage instructions sustanon</a> "I'm sending a very clear message to those judges - Parliament wants the law on the people's side, the public wants the law on the people's side and Conservatives in government will put the law on the people's side once and for all." <a href=" http://tamarabaranova.com/cheap-clomid-50mg.pdf ">purchase clomiphene online</a> The talks follow the positive tone struck by President Barack Obama and new Chinese President Xi Jinping at a summit last month in California. Nevertheless, Obama demanded Chinese action to halt what he called "out of bounds" cyber spying.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).