Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

How many more years do you have to go? <a href=" http://www.taalgewoon.nl/organic-tongkat-ali-extract.pptx ">tongkat ali jamu</a> It is unclear how hard ValueAct pushed Microsoft to sharemore of its $70 billion cash hoard. ValueAct CEO Jeffrey Ubbendeclined to comment about Microsoft during an industry event inNew York on Tuesday. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/amitriptyline-hcl-10mg-for-migraines.pdf#grocery ">amitriptyline blue pill</a> Investors have poured $206 billion into stock funds worldwide since November 2012, the report said. Those inflows have reversed outflows of $530 billion over the prior five years, data from the report showed. The S&P 500 is up over 19 percent so far this year. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/cheap-tretinoin-cream.pdf ">cheap renova</a> NEW YORK - Design companies tending to the details of fashion shows have more to think about than skirt lengths and handbag clasps - they must decide whether to seek U.S. patent protection for their looks. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?cheapest-generic-accutane-acne-org.pdf ">isotretinoin 40 mg per day</a> It's rumoured that the engaged couple will say "I do" in an intimate ceremony held in Hawaii in September to be followed by a party for their children Maddox, Pax, Sahara, Shiloh, Vivienne and Knox at their French estate. <a href=" http://theclocktowernyc.com/scifil-oral-jelly.pdf#childish ">super scifil</a> "You'll be doing yourself a huge disfavor if you do not get into the habit of reading in high school," said Sorensen. "Also, you should make a conscious effort to understand vocabulary in your high school readings. The words will only get more complex in college." 

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We need someone with qualifications <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/propecia-mail-order-canada.pdf ">buy propecia uk no prescription</a> SWANSEA, Wales — Two goals each from Robin van Persie and Danny Welbeck saw Manchester United beat Swansea 4-1 Saturday in David Moyes’ first Premier League game as manager of the defending champion. <a href=" http://opendialogueapproach.co.uk/olanzapine-mechanism-of-action.pdf#rattle ">olanzapine makes you sleepy</a> “But I have showed that I can bounce back. I still have the confidence to believe in myself and come out of such a deep hole and turn it around,” said Gee, who had season-ending surgery in July of 2012 to repair a damaged artery in his right shoulder to help prevent a recurrence of clotting. “Even though they give me leeway in the future if it happens again. I understand you gotta win games, but I know I can turn it around.” <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?manforce-more-ad.pdf#impressive ">manforce use hindi</a> "If you put the right amount of money into the market peoplewill invest," said Stefaan Sercu, president of GDF Suez EnergyMarketing NA, which has worked to boost output at sixof its Texas power plants by 200 MW while waiting for marketchanges. <a href=" http://www.acrro.ro/index.php/cost-of-accutane-privately-uk.pdf#business ">accutane order pharmacy</a> There are typically different fees for common investment options. Parents should be aware that there is generally also an annual fee on all money invested in the plan, around half a percent of the total money invested. <a href=" http://drakeed.com/order-rogaine-in-india.pdf#firing ">where do i buy rogaine</a> &ldquo;He has every right to appeal it, which he is,&rdquo; Farrell said. &ldquo;We know he&rsquo;s going to be in the lineup and we&rsquo;ll prepare accordingly. The process he&rsquo;s going through is well within his rights. They&rsquo;re in place for a reason and you can&rsquo;t argue that.&rdquo;

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).