Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What do you do for a living? <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/average-cost-generic-zoloft-yawning.html ">zoloft mg strengths while breastfeeding</a> Dronenburg, a Republican who was elected as San Diego County's assessor-recorder-clerk in 2010 and who has been known chiefly for his views on tax issues, also argues that county clerks aren't bound by orders from the governor, the state attorney general and the state officials who oversee marriage records. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/diclofenac-cost-uk.pdf ">diclofenac uk pharmacy</a> Palestinian President Mahmound Abbas has said his side would not participate in peace talks unless Israel agreed to cease settlement construction in contended areas, which already houses about 560,000 Israelis. However it appears in recent talks with Secretary of State John Kerry that Abbas has loosened his position on this point. <a href=" http://armv.org/purchase-ibuprofen.pdf#pail ">maximum ibuprofen purchase uk </a> The Chinese banking sector, often seen as a proxy for growthin the world's second-largest economy, was broadly higher in themainland but weak in Hong Kong. China Minsheng Bank rose 1.7 percent in Shanghai, but slipped0.6 percent in Hong Kong. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/amoxicillin-500mg-price-in-uk.pdf#gray ">amoxicillin order online uk</a> “A five per cent reduced rate on catering services isestimated to cost around £9 billion to the Exchequer. This cost wouldhave to be met either from increasing other taxes, which would have an adverseimpact on growth and jobs elsewhere in the economy, or from increased borrowingwhich would risk raising interest rates on mortgages and business loans.” <a href=" http://theclocktowernyc.com/xength-buy-uk.pdf ">xength calgary</a> Meanwhile, the Syrian Observatory for Human Rights said nearly 150 soldiers were killed on Monday and Tuesday after rebels stormed and seized the village of Khan al-Assal on the southwestern edge of the northern city of Aleppo. He said 51 of them were shot dead after they were captured alive and surrendered to rebels.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm training to be an engineer <a href=" http://iacs.org.br/buy-clomipramine-nasal-spray.pdf#lever ">buy clomipramine hydrochloride</a> Mayor Gary Norton said the suspect indicated he might have been influenced by Cleveland serial killer Anthony Sowell, who was convicted in 2011 of murdering 11 women and sentenced to death. Sowell was arrested after a woman escaped from his house and said she had been raped. Police found the 11 women&rsquo;s mostly nude bodies in garbage bags and plastic sheets throughout the home. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-furoate-asthma-yawning.pdf ">fluticasone furoate/vilanterol 100/25 mcg tickets</a> 'The main attraction isn&rsquo;t shooting the birds,&rdquo; says James Robinson, captain of the Hundred Acre Shoot in Sussex, as his dogs lollop around his feet. &ldquo;Really it&rsquo;s about getting out into this lovely countryside with good friends, and having a pint and a pie afterwards. I don&rsquo;t even like pheasant. My wife has to disguise it in a stir-fry.&rdquo; <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-medication-online-pharmacy-india ">pills net order erectile dysfunction cure</a> Evercore raised its price target on the payment processor'sstock to $38 from $33 saying that it expects its net revenue infiscal year 2015 to grow by 12 percent due to higher revenue pertransaction. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/where-to-buy-acyclovir-5-cream.pdf#flee ">buy acyclovir pills online</a> I was desperate to do something, not sit at home maudlin. And it certainly occupied that time. What I hadn&rsquo;t appreciated was how tired, emotionally spent I&rsquo;d be. It was full on and I didn&rsquo;t have a lot to give. My state didn&rsquo;t necessarily make for great dancing shall we say. So yeah, I&rsquo;d like to give it another go. <a href=" http://www.welaunch.co.uk/nexium-esomeprazole-tablets-is-used-for.pdf ">generic of nexium available</a> He said the SEC still supports the NCAA's role in governing college athletics, but he questioned the makeup and role of the NCAA's board of directors and called for changes to the governing body's structure to ensure major roles for school and league administrators and coaches.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).