Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'm training to be an engineer <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=ibuprofen-dosage-infants-concentrate.pdf#curl ">what&#39s better for toddler fever tylenol or motrin junior</a> The Dow Jones industrial average was up 128.48points, or 0.83 percent, at 15,628.02, a record close. It alsohit a new intraday high of 15,650.69. The Standard & Poor's 500Index was up 21.14 points, or 1.25 percent, at 1,706.87,also a new record. <a href=" https://www.citis.com.br/buying-clomiphene-citrate-emedicine.pptx#invader ">clomid pct dosage after anavar benefits</a> CAPE CANAVERAL, Fla., Sept 12 (Reuters) - Scientists havebeen debating for more than a year as to whether NASA's36-year-old Voyager 1 spacecraft has left the solar system andbecome the first human-made object to reach interstellar space. <a href=" http://www.ccfgb.co.uk/cost-of-generic-accutane-with-insurance-jsc.pdf ">price generic accutane without insurance rwanda</a> Manhattan Supreme Court jurors found Brooks, 27, guilty on his one and only count of second-degree murder for strangling and drowning Sylvie Cachay, 33, in their posh hotel room after she threatened to leave him. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/sulindac-200-mg-price.pdf ">sulindaco 200 mg precio</a> This is a truly epic engineering achievement and as someone who has driven Range Rovers for the past decade I can confirm the modest engineers and workers at the Birmingham factory are rewriting the technology rule book. <a href=" http://www.inghirami.com/online-cymbalta-petition.pdf#afterwards ">cymbalta price usa</a> The heavy shelling started around 3 a.m. local time and pounded the capital’s eastern suburbs of Zamalka, Arbeen and Ein Tarma, according to the Britain-based Syrian Observatory for Human Rights monitoring group.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

We'd like to invite you for an interview <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/nexium-online-mexico.pdf ">fda nexium otc</a> "It&#39;s unfortunate, we&#39;re very saddened that we have to advise our visitors who come from so far and who spend so much money to visit us," said Cindy Orlando, the Superintendent of Hawai&#39;i Volcanoes National Park. <a href=" http://generator.org.rs/index.php/anabeta-elite-and-erase-pro.pdf ">anabeta vs anabeta elite</a> But in a 2013 survey, only 51 percent of IT specialists inRussia polled by HeadHunter, a recruiting website, found jobs inthe country's burgeoning IT sector. It said average salaries inMoscow for work in information security was 65,000 roubles($2,000) a month, far less than Western counterparts would earn. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/olanzapine-recreational.pdf ">olanzapine headache</a> Brees was coming off a very serious injury and was not nearly the player then that he is now. Not even close to what the Manning sweepstakes was like. How many teams were interested in Brees? Not nearly as many as Manning. Has Brees been a truly great player with the Saints? Absolutely, but not at anywhere near the level of Manning. BTW, it is enamored of, not with. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/lansoprazole-liquid-form-uk.pdf ">lansoprazole 15 mg price uk</a> Behind the scenes, Senate Majority Leader Harry Reid andRepublican leader Mitch McConnell held conversations that Reidlater called "substantive." Reid did not provide details. But ifthey bear fruit those talks could lead to a series of rapidlegislative actions. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-interaction-birth-control-pills.html ">thuoc allopurinol 300 mg kpin</a> "Europe needs to win back popular support, replacing austerity with a people's plan for jobs-led growth and higher living standards. It needs to go back to its roots by balancing a dynamic economy with social protection and fair shares."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).