Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Could you tell me the dialing code for ? <a href=" http://webtelmedia.se/xenical-order-online.pptx#defective ">buy xenical online no prescription uk </a> Local media have painted a gloomier picture for Rodriguez, suggesting he could face a much stiffer penalty if he was found to have breached any other rules, such as recruiting other players to the Biogenesis clinic or impeding the MLB investigation. <a href=" http://www.catenn.org/mobic-meloxicam-tablets-15mg.pdf#ate ">metacam meloxicam</a> And the online flirting didn&#8217;t stop there. Shortly after, Dobrev took to her WhoSay account to extend yet another congratulatory message. &#8220;Those of us touched by your light got to watch you brighten up the rest of the world,&#8221; she wrote. &#8220;Keep shining!&#8221; <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-felodipine-online-uk.pdf#pupil ">buy plendil online</a> The charities pointed to research carried out by UK economist, Dr Robert Branston, which shows that tobacco companies record profit margins of up to 55% after duties on sales in this country. This is around three times more profit than food and drinks manufacturers manage to achieve. <a href=" http://headscarvesbyciara.co.uk/quetiapine-price-uk ">seroquel xr 25 mg sleep</a> Still, nothing could overshadow King Kendrick. His cypher verse only exacerbates the venom of "Control" and all but begs for a response. For now, all eyes are on him and any rapper that dares vie for his crown.  <a href=" https://www.loket.nl/flagyl-125-mg-5-ml-rup.pdf ">can i buy metronidazole online in the uk</a> Yet the incoherence of policies in America and Europe translates into less inclination for emerging economies to do so. Indeed, they may well opt instead for greater self insurance and, in the process, become another pro-cyclical driver for a weakening global economy.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

What sort of music do you like? <a href=" http://www.tcheaz.com/bisacodyl-5mg.pptx ">dulcolax laxative suppository review</a> Elisabeth Hasselbeck is leaving ABC&#8217;s &#8220;The View&#8221; and taking a role as a co-host on Fox News Channel&#8217;s &#8220;Fox & Friends,&#8221; Fox News announced and &#8220;The View&#8221; confirmed. <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?costco-pharmacy-singulair-tricare.pptx#dean ">montelukast sodium tablets mechanism of action pdf</a> He could go it alone, but the criticism that his defense/security policies differ little from those of President George W. Bush before him would only grow &ndash; this time with the help of his steadfast allies in the mainstream press. <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/trazodone-tablets-information.pptx#old-fashioner ">trazodone erectile</a> The debt ceiling, which could come up next week, is far moreconsequential because it could rattle world markets and lead toa downgrade of the government's credit rating or to default.Without Congress' approval, the government will be unable toborrow money to pay its debts sometime in mid-October, accordingto the Treasury Department. <a href=" http://svarw.com/?cardura-effetti-collaterali.pdf ">cardura tablet 2 mg 20 tb</a> UBS Securities Japan Co had entered its plea last Dec. 19,one day after its Zurich-based parent agreed to pay about $1.5billion in penalties to resolve criminal, civil and regulatoryprobes by authorities in the United States, the United Kingdom,Switzerland and Japan into alleged rate manipulation. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/buy-nolvadex-uk.pdf ">nolvadex price uk</a> * Zulily, a flash sales company which sell merchandise inshort term on heavily discounted events each day, hiredinvestment banks in recent weeks to advise the fast-growinge-commerce company on a possible initial public offering,according to two people familiar with thesituation.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).