Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

30.5 2017

Insufficient funds <a href=" http://atomsystem.com/buy-ventolin-inhaler-online-australia.pdf ">is it safe to buy ventolin online</a> "This is long overdue," said Todd Lowenstein, a portfolio manager at HighMark Capital Management, which owns Microsoft shares. "Replacing the old guard with some fresh eyes can provide the oxygen needed to properly evaluate their corporate strategy." <a href=" http://www.bharat79.com/prolixus-latin ">prolixus capsules</a> The book currently holds the No. 3 spot on the New York Times best-seller list for print and e-book fiction and was named one of Amazon's Best Books of 2013. It has also garnered kudos from the likes of the Los Angeles Times, Entertainment Weekly, and the Daily Beast. <a href=" http://audio-republic.co.uk/mirtazapine-15-mg-tab.pdf#address ">remeron 7.5 mg more sedating</a> Negotiations are ongoing between the Rangers and representatives for Henrik Lundqvist on a contract extension, but there was no update on Monday other than that the parties have met already and have plans to meet again. <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamictal-200-mg-tablet-prixton.pptx#crawled ">lamotrigine 25 mg tablets price side effects</a> "I feel very sad at what is going," said Wael Fouda, anaccountant. "If the political rivals reached an agreement now,we will need decades to get through what has happened insociety." (Additional reporting by Tom Finn; Writing by Tom Perry;Editing by Angus MacSwan and Paul Taylor) <a href=" http://www.iap.org.br/moringa-oleifera-capsules-dosage.pdf ">moringa oleifera capsules uk</a> But the head of Ukraine&#8217;s ruling Party of Regions in parliament, Oleksandr Yefremov, warned that should Tymoshenko come back to Ukraine afterwards, she would have to serve her sentence and &#8220;pay for her crimes&#8221;.

2rand[0,1,1]

30.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://blog.staffnurse.com/buy-propecia-1mg-or-5mg.pdf ">safest place to buy propecia online</a> The study says there should be greater awareness of the psychological impact of violence and muggings on teens, (which were found to be a factor in some suicides) including 'toxic humiliation', and the development and evaluation of effective psychological interventions. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-1-mg-precio-wti.pptx#complex ">proscar online pharmacy gcg</a> "I'm conscious of my responsibility to uphold the ideals that he represented: a deep commitment to public service, a more just America and a more peaceful world," Caroline Kennedy told the Senate Foreign Relations Committee. "I would be humbled to carry forward his legacy in a small way, and represent the powerful bonds that unite our two democratic societies." <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/alli-weight-loss-walmart-canada.pptx#half ">alli diet pills to buy online</a> A total of 18 percent of kids in the study were obese, based on CDC growth charts. Compared to children with the lowest BPA levels, the 25 percent with the highest levels were twice as likely to meet the cutoff for obesity. <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?reviews-for-magna-rx.pdf ">magna rx enlargement</a> Lennon and Stewart were thrown into the river Friday night after their speedboat crashed into a barge carrying materials for the construction of a replacement for the bridge. Four other friends, including Stewart's fiance, Brian Bond, and the boat operator, Jojo John, were hospitalized. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=50-mg-trazodone-high-ucieczka.pdf ">trazodone street price iii</a> "I am concerned that patients may misunderstand this small increase in risk and stop adhering to their medications," explained the study's lead author, Huseyin Naci, of the London School of Economics and Political Science and Harvard Medical School's Department of Population Medicine.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).