Načítám Akce

« Všechny Akce

Pětidenní odborné terminologické semináře anglického, německého a francouzského jazyka

29 července - 2 srpna

Komora soudních tlumočníků a soudních překladatelů ČR :
Aktuální informace k tradičním letním odborným kurzům právnické terminologie v Kroměříži – 29. 7. – 2. 8. 2024 – prezenčně – PŘIHLAŠOVÁNÍ JIŽ SPUŠTĚNO

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si pozvat soudní tlumočníky a soudní překladatele, překladatele právních textů, právníky a další zájemce o rozšíření svých odborných jazykových znalostí na pětidenní odborné terminologické semináře anglického, německého a francouzského jazyka pořádané ve spolupráci s Justiční akademií v Kroměříži ve dnech 29. července – 2. srpna 2024.

Letos se tyto tradiční jazykové semináře konají již po šestnácté a zaměří se na oblasti veřejnoprávní a trestněprávní terminologie. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování odborného jazykového kurzu v rozsahu 36 výukových hodin. Jedinečnost této vzdělávací akce spočívá právě v jejím prezenčním charakteru, interaktivnosti a společných workshopech v reálném čase, online účast proto nebude umožněna a nebude pořizován ani její záznam.

Včasně zaregistrovaní účastníci, kteří uhradí účastnický poplatek, mají možnost využít nabídku ubytování v prostorách Justiční akademie (budova C) ve dvoulůžkových pokojích hotelového typu se samostatným příslušenstvím. Kapacita ubytování je omezena! Zajistěte si proto registraci co nejdříve.

Přihlášení účastníci obdrží následně informace o možnostech společného stravování.

V rámci letošních seminářů v Kroměříži připravujeme pro účastníky z řad soudních tlumočníků a soudních překladatelů praktickou novinkupřekladatelský úkon v elektronické podobě – náležitosti překladatelského úkonu v elektronické podobě a možnost zřízení elektronického kvalifikovaného podpisu za asistence odborného zástupce certifikační autority přímo na místě konání seminářů. Podrobnější informace obdrží přihlášení účastníci dostatečně včas před konáním akce.

Využijte možnosti osobního setkání a výměny zkušeností nejen s kolegy soudními tlumočníky a soudními překladateli, ale také s pracovníky justice.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Případné dotazy a připomínky, prosím, pište na adresu kstcr@kstcr.cz

Podrobnosti

Zahájení:
29 července
Ukončení:
2 srpna

Místo konání

Justiční akademie Kroměříž

Pořadatel

Komora soudních tlumočníků ČR